Сонник вибирати парфуми. До чого сниться вибирати парфуми у сні приснилося

Чи Часто вам сниться, що ви ходите по великим або маленьким магазинах з прилавочками або поличками і обираєте для себе відповідні парфуми? Сон в якому вам довелося вибирати духи — може означати, що ви скоро дізнаєтеся інформацію, яка переверне ваше життя чи справить на вас велике враження, але невідомо, чи це є вагомим для вас аргументом.

До чого сниться вибирати духи — сонник Фрейда

Коли вам сниться, що ви обираєте парфуми, це знак того, що у вас спокійне, стабільне існування, позбавлене великих потрясінь і занепокоєнь.
Якщо вам сниться, що ви вибираєте улюблені парфуми, це означає, що вам пощастить з серцевими проблемами.
Сон в якому ви вибираєте дорогі парфуми, це говорить про щастя і гармонії в сімейному житті.
Коли вам сниться, що ви вибираєте дешеві парфуми, це знак того, що ви скоро знайдете сюрприз.
 

До чого сниться вибирати парфуми в магазині — сонник Міллера

Якщо вам сниться , що ви вибираєте парфуми в магазині, це ознака того, що ваша кар’єра не буде такою, як ви побажаєте.
Приснилося, що ви вибираєте парфуми в дешевому магазині, є ознакою того, що незабаром ви зустрінете людину, з якою ви співчуваєте.
Якщо вам приснилося, що ви вибираєте парфуми в дорогому магазині, це провісник щастя і любові.
 

До чого сниться вибирати парфуми жінці — сонник Внги

Якщо вам сниться, що ви в сні обираєте парфуми жінці, це означає, що ви отримаєте гарні новини, пов’язані з вашими відносинами з коханою людиною.
Сон в якому ви вибираєте дорогі парфуми жінці – це передвісники нещастя, які зроблять вас сумними і пригніченими.
Якщо вам сниться, що ви вибираєте дешеві парфуми жінці — це може означати, що ви скоро будете залучені в романтичну пригоду, але це не триватиме довго.
 

До чого сниться вибирати парфуми чоловікові – сонник Нострадамуса

Коли вам сниться, що ви обираєте парфуми чоловікові, це означає, що ви відвідуєте цікаві місця, які знаходяться поруч з вами, ви про них раніше могли тільки мріяти, але в даний момент мрії здійснилися.
Якщо ви вибираєте дорогі парфуми чоловікові уві сні — це ознака того, що ви зможете знайти інтригу, яку замишляє проти вас пліткарі, і, швидше за все, ваші плани будуть зірвані.
Сон в якому ви обираєте парфуми чоловікові в магазині означає, що у вас є деякі неврегульовані рахунки або інші фінансові питання, з якими вам потрібно розібратися.
Бачити у сні, що ви вибираєте чоловікові дешеві парфуми, це ознака того, що ви боретеся з серйозними проблемами, які вас пригнічують, і ви не можете з ними впоратися.
 

Сонник - тлумачення снів