Сонник: вени на руках до чого сняться вени уві сні приснилися

До чого сняться вени? Коли вам сняться вени, це ознака того, що ви скоро отримаєте дуже хороші новини від своїх близьких.

До чого сняться вени – сонник Фрейда

Якщо вам приснилися вени, це означає, що у вас є проблеми з внесенням змін у ваші відносини з людьми.

Коли ви бачите в сні чужі вени, це сигналізує про поліпшення вашого життєвого стану.

Якщо вени з’являються в певному контексті у вашому сні це означає, що ви будете жити довго і щасливо все життя. Цей сон принесе вам мир і щастя в вашому житті.

Як тлумачить наш сонник вени уві сні, це ознака того, що ваша сім’я скоро буде в поганому настрої.

Коли у вашому сні вени чорні, сон проповідує для вас щастя і гармонійне життя з навколишнім середовищем. Сон також може означати, що вам не вистачає любові, щастя з іншою людиною і ви хочете задовольнити свої сексуальні потреби.

До чого сниться кров з вени – сонник Міллера

Кров з вени, яка з’являється у сні, є сигналом від вашого підсвідомості, що ви повинні бути на сторожі від заздрості, ваших хороших знайомих.

Бачити уві сні, як тече кров з вени, цей сон обіцяє задовольнити сексуальні потреби і знищити ваші еротичні фантазії. Цей сон може означати, що ви не можете встояти перед деякими еротичними фантазіями, які ви не розумієте.

Коли ви бачите, як хтось порізав вени уві сні, це чудова річ для вас або вашої прихильності до емоційної сфері.

До чого сниться брати кров з вени – сонник Ванги

Якщо вам довелося бачити в сні, як вам беруть кров з вени, це означає охолодження ваших відносин з одним або людиною, з яким ви зобов’язані.

Коли вам сниться, що ви бачите, як ви берете кров з вени, це означає, що ви страждаєте або незабаром будете страждати від чиєїсь заздрості чи ворожого ставлення до вас. Коли ви бачите божевільного уві сні у якого тече кров з вени, це очікування вас в найближчому майбутньому радості.

Як тлумачить наш сонник брати кров з вени уві сні, це означає, що у вашому житті занадто багато плутанини, і іноді ви не відчуваєте себе комфортно в цій ситуації, тому що думаєте, що не контролюєте її. Сон може сигналізувати про те, що ви зовсім не здатні взяти під контроль свої негативні емоції. Ви є послідовником традиції, і ви хочете розлучитися з нею, але поки вам не вистачає мужності.

До чого сняться вени на руках – сонник Нострадамуса

Якщо сняться вени на руках у сні, це означає, що з якоїсь причини вам доведеться відмовитися від деяких з ваших улюблених звичок.

Коли ви бачите чужі вени на руках у сні, це ознака того, що хтось пліткує за вашою спиною.

Вени на руках, які з’являються у вашому сні, оголошують, що всі ваші справи будуть засновані на ваших думках. Якщо вени на руках в якомусь контексті з’являються уві сні, це означає, що в найближчому майбутньому ви відчуєте великий гнів і понесете серйозні втрати в професійній сфері.

Чорні вени на руках у сні, є сигналом вашого підсвідомості про те, що щось у вашому житті зазнає невдачі, і ви повинні це виправити.

До чого сняться вени на ногах – сонник Хассе

Якщо уві сні ви бачите вени на ногах, це дасть вам у реальному житті деяку прибуток. Так само цей сон може означати, що вам не подобається, коли ви дісціплініруете себе, але в той же час, ви знаєте, що не можете дозволити собі відмовитися від цього, незалежно від того, як добре, ти відчуваєте себе.

До чого сниться укол у вену – сонник Лоффа

Якщо сниться кіл у вену, це означає, що ваші близькі повністю домінують над вами, і ви повністю залежите від їх думок. Коли ви робите людині укол у вену уві сні, це означає, що хтось дасть вам помилкове звинувачення, і ви будете терпіти багато неприємностей, перш ніж очиститися від звинувачень.

Якщо вам сняться порізані вени, це ознака того, що скоро ви дізнаєтесь, що хтось, хто користується великою повагою з вашого боку, не заслуговую його.

Як тлумачить наш сонник порізані вени уві сні, означають, що в житті ви чимось не задоволені але поки ті можете розібратися чим саме.

Порізані вени, що з’являються у сні, оголошують, що найближчим часом будуть прийняті до уваги ваші старання вашим начальником.

Якщо ви бачите порізані вени уві сні у свого друга, сон пророкує вам деякий нещастя в сім’ї.

До чого сниться різати вени – сонник Лонго

Якщо вам приснилося, як ви ріжете вени уві сні, це знак того, що ви несподівано зіткнетеся з перешкодами на шляху до поставленої мети.

Якщо різати вени в якомусь контексті з’являється у сні, це означає, що ви ізолюєте себе від інших людей, тому що ви їм не довіряєте. І ви кожного підозрюєте, що рано чи пізно вам завдадуть якоїсь шкоди.

Сонник - тлумачення снів