Сонник: великі таргани до чого сняться великі таргани уві сні приснилися

До чого може сниться сон з великими тарганами? Якщо вам сняться великі таргани, це попередження для вас, що підлі люди знаходяться у вашому найближчому оточенні, які, прикидаючись друзями дізнаються ваші слабкості, щоб можна було їх використовувати проти вас в потрібний момент.

До чого сняться великі таргани – сонник Фрейда

Великі таргани уві сні, можуть означати, що ви будете брати участь у конфлікті з вашим сусідом.

А коли Вам сниться велика кількість тарганів, це ознака того, що з вами скоро станеться щось хороше.

Уві сні вбити великого таргана це обіцянка, що ви скоро ризикнете взяти на себе певні ризики, і все вийде саме так як ви плануєте.

Сняться таргани великі коричневі, це попередження, що ви будете роздратовані або мимоволі агресивні.

Якщо вам сняться великі таргани в будинку, цей сон є прелюдією до задуманої щасливого життя , яку ви можете очікувати в найближчому майбутньому.

Коли вам сняться таргани з великими вусами, це обіцяє складне життя, яке скоро почнеться у вас.

На нашу сонником, якщо сниться великий білий тарган, це передвісник неприємного події для вас, але ви не знаєте, що саме це може торкнутися.
 

До чого сняться таргани живі великі — сонник Міллера

Коли великі живі таргани з’являються уві сні, це є попередженням, про ваше здоров’я. Цей сон говорить, що ви повинні зосередитися на ньому,більш детально, ніж на своїх повсякденних обов’язків, тому що досі ваше здоров’я не підводило вас, і тому треба менше приділяти уваги до ваших різних занять,а більше займатися здоров’ям.

До чого сняться великі таргани в квартирі – сонник Ванги

Коли у вашому сні великі таргани з’явилися в квартирі, це сигнал від вашого підсвідомості, що тільки тверда, наполеглива робота і наслідки в переслідуванні мети, завадять вам позбавиться від серйозних проблем і втрат.

Якщо вам сниться, що ви берете з собою великого таргана, це позитивний ознака того, що ваше майбутнє буде в яскравих кольорах, тому що у вас не буде серйозних проблем, принаймні, в найближчому майбутньому.
 

До чого сняться великі чорні таргани – сонник Нострадамуса

Якщо вам приснилися чорні таргани уві сні, це означає, що в житті вам повідомлять дуже приємну новину. Незрозуміло, чого або кого вона стосуватимуться, але безсумнівно, що вона буде вам цікава.
 

До чого сниться великий рудий тарган – сонник Хассе

Коли вам сниться великий рудий тарган, це дуже успішний ознака вашої особистої життя. Це означає, що ви знайдете лояльного партнера, який дасть вам все інше, і ви зможете розраховувати на нього в будь-якій ситуації. Однак невідомо, чи це пророцтво адресуватися вашій теперішній або майбутній життя.
 

До чого сняться великі і маленькі таргани — сонник Лоффа

Вам сняться великі і маленькі таргани цей сон може оголосити, що ви скоро змінити своє місце проживання або навіть країну проживання .

До чого сниться таргани великі і багато – сонник Лонго

Коли сниться багато великих тарганів, це знак того, що ви скоро отримаєте повідомлення від людини, яка в даний час знаходиться дуже далеко від вас.
 

Сонник - тлумачення снів