Сонник великі каблуки. До чого сняться високі підбори уві сні приснилися

Чи Часто вам сняться високі підбори? Такий сон означає, що ви насолоджуєтеся підтримкою великого людини, який буде радий допомогти вам, коли вам це потрібно.

До чого сняться високі підбори – сонник Фрейда

Бачити високі підбори уві сні, це ознака того, що ви заздрите певним успіхам, які досягають інші.
Коли сниться йти на високих каблуках, це означає, що очікування, які у вас є, скоро будуть повністю задоволені.
Приснилися високі підбори на ногах, це сигнал про те, що ви робите недоречні дії для досягнення своїх цілей, і вам потрібно переглянути свою поведінку.
Якщо вам сниться жінка на високих підборах — це означає, що ви шукаєте підтримку, де ви не можете її отримати.
 

Приснилися туфлі на високому каблуці – сонник Міллера

Приснилися туфлі на високому каблуці, це може означати, що будь-яка людина може мати негативне ставлення до вас, і це буде причиною вашої великої стурбованості тим, що ця людина може заподіяти вам шкоди. Але ви повинні проявляти хоробрість у захисті своєї справи, тому що ви можете довести всім, наскільки ви сильні, і ніхто не може зіпсувати вашу хорошу репутацію, навіть самих впливових людей, якщо ви не дозволите їм.
 

Якщо сниться ходити на високих підборах – сонник Ванги

Коли вам сниться, що ви ходите на високих каблуках, це означає, що ви будете прагнути до досягнення своїх цілей, незалежно від перешкод, з якими ви можете зіткнутися.
 

Бачити уві сні нові високі підбори – сонник Нострадамуса

Сон в якому сняться нові високі підбори — це ознака того, що ви дуже негативно ставитеся до свого оточення, що абсолютно безглуздо, ви повинні негайно змінити свою поведінку.
 

Бачити уві сні босоніжки на високому каблуці – сонник Хассе

Бачити уві сні босоніжки на високих підборах означає, що вам потрібно бути дуже обережним, тому що одного поганого руху достатньо, щоб ви зіткнулися з великими неприємностями.
 

До чого сняться чоботи на високих підборах – сонник Лонго

Якщо вам сняться чоботи на високих підборах — це ознака того, що ви добре знаєте, що ви часто лояльні до різних людей у вашому середовищі і не відмовляєтеся використовувати їх для своїх цілей.
 

Сонник - тлумачення снів