Сонник: велика жаба до чого сниться велика жаба уві сні приснилася

До чого сниться велика жаба? Коли велика жаба з’являється у сні, це може бути сигналом від вашого підсвідомості про те, що ви повинні задуматися про свою нинішню професійної ситуації, можливо тому, що ваша поточна робота не у ваших інтересах. Можливо, ви не так інтенсивно розвивається, як можете, і як ви повинні.

До чого сниться велика жаба – сонник Фрейда

Якщо вам сниться, велика жаба, це, на жаль, для вас, знак, що оголошує, що скоро комусь з ваших близьких буде боляче. Невідомо, хто це буде або за яких обставин це відбудеться, але він упевнений, що ця подія буде мати погані наслідки для його життя в найближчому майбутньому.
 

До чого сниться жаба велика жінці – сонник Міллера

Коли жінка бачить у сні велику жабу, це ознака того, що у вашому житті є багато невирішених речей, які ви повинні закрити, перш ніж вирішите почати більш серйозний бізнес.
 

До чого сниться жаба велика чоловікові – сонник Ванги

Якщо уві сні чоловіка з’являється велика жаба, це знак того, що ви скоро зможете взяти участь в якомусь важливому починанні.

До чого сняться великі жаби у воді – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться, великі жаби у воді, це сигнал про те, що ви повинні бути обережні, коли займаєтеся будь-яким новим бізнесом або фінансовим підприємством і не берете непотрібних ризиків.
 

До чого сняться великі жаби в будинку — сонник Хассе

Якщо сняться великі жаби у воді, незалежно від того, як ви їх сприймаєте, це знак того, що ви скоро отримаєте важливу інформацію для вас, і це буде дуже позитивно для вас.

До чого сниться велика жаба дівчині – сонник Лоффа

Якщо дівчині сниться велика жаба, це означає, що ви відчуваєте якийсь неспокій, і ви не можете впоратися навіть коли ви спите.

До чого сниться велика зелена жаба — сонник Лонго

На нашу соннику якщо вам сниться велика зелена жаба, це ознака того, що ви скоро втратите свою поточну роботу, і будете намагатися знайти нову. На жаль, ваші зусилля у цьому напрямку, будуть залишатися марними, протягом тривалого часу.
 

Сонник - тлумачення снів