Сонник: велетень до чого сниться велетень уві сні приснився

До чого сниться велетень? Велетень, що з’являються у сні, є ознакою того, що у вас багато турбот у ваші безсонні дні.

До чого сниться велетень – сонник Фрейда

Коли вам сниться велетень, це означає що ваша наполеглива праця принесе вам процвітання в професійній сфері.

Якщо вам сниться, що ви розлютили велетня уві сні, це означає, що ваше майбутнє в яскравих кольорах, і вам потрібно підготуватися до великих радощів.

Якщо ви подивилися на велетня уві сні, це означає, що з-за вашого нерозсудливості ви отримаєте серйозні головні проблеми.

До чого сняться люди велетні Міллера

Якщо приснилися люди велетні, цей сон сигналізує про провал вашого проекту над яким у вас було багато роботи.

Коли вам сниться, що ви дивитеся у вікно і побачите людей велетнів, це втрата для вас фінансів з-за вашого нерозсудливості і неуваги до подій які відбуваються навколо вас.

Якщо ви побачили уві сні як б’ються люди велетні, це буде означати величезну втрату для вас або смерть одного з ваших близьких. Коли люди велетні з’являється в якомусь контексті уві сні, сон є передвісником вашого просування по службі.

 

До чого сниться багато велетнів – сонник Ванги

Коли сниться багато велетнів, в найближчому майбутньому вам буде складно впоратися з ситуацією, що може означати, що ви скоро зіткнетеся з якимось тваринним інстинктом.

Багато велетнів, що з’являються у сні, приносять вам сімейне щастя.

Коли ви бачите багато диких велетнів уві сні, це означає, що ви піддаєтеся багатьом небезпекам.

До чого сниться стати велетнем – сонник Нострадамуса

Якщо уві сні ви стали велетнем, це сигнал вашого підсвідомості про те, що ваше оточення недружню і що погано впливає на ваше благополуччя і продуктивність на роботі. Зрештою, цей сон сигналізує вам про труднощі або навіть про небезпеки, які можуть значно перешкодити вам функціонувати.

До чого сниться злий велетень – сонник Хассе

Коли у вашому сні з’явився велетень злий, це означає, що якщо ви проявляєте обережність, ви можете уникнути нещасного випадку. Який може з вами трапиться найближчим часом.
 

До чого сняться велетні проходять повз – сонник Лонго

Якщо вам сниться, що велетні проходять повз вас уві сні, це означає, що ви випадково заподіяли шкоду близькій людині. Цей сон указує, що ви не будете щасливі в найближчому майбутньому, коли попросіть прощення за все погане.

Коли у вашому сні велетні проходять повз і посміхаються вам у сні, це принесе вам успіх та процвітання у всіх областях вашого життя.
 

Сонник - тлумачення снів