Сонник: варан до чого сниться варан уві сні приснився

До чого сниться варан? Якщо вам сниться варан, цей сон попереджає про те, що вам в житті загрожують певні проблеми. Коли ви хочете погладити варана уві сні, це ознака того, що ви неправильно розумієте людину, з якою ви плануєте спілкуватися.

До чого сниться варан – сонник Фрейда

Сонник трактує сон в якому сниться варан як — сигнал від вашого підсвідомості, що би ви не поспішали і все серйозно розгляньте перед прийняттям важливого рішення. Якщо варан у вашому сні йде на запах трав це говорить про те, що ви отримаєте величезне задоволення від свого життя.

Якщо ви розмовляєте з вараном уві сні, це означає, що ваші вороги будуть переслідувати вас.

Велетенський варан, який з’являється у сні, є ознакою того, що ви скоро відчуєте якийсь приємна подія. Якщо варан у вашому сні з’явився і від нього виходить неприємний запах – це в життя певні проблеми для вас і розчарування.

Уві сні вам сниться варан ручний, це ознака того, що хтось або щось вас дуже обмежує, повністю насолоджуйтесь життям. Коли ви гладите варана уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні боротися зі шкідливою залежністю.

До чого сниться варан ящірка – сонник Міллера

Варан ящірка, яка з’являється у сні, є сигналом вашого підсвідомості про те, що ви витрачаєте своє життя тільки на потреби інших, пора б уже виконувати свої бажання, а так само обіцяє, що ви скоро будете насолоджуватися хорошим здоров’ям і відмінною формою.

Якщо вам сниться, що ви вбили варана, це ознака того, що ви дуже хоробрі в житті, і у вас немає ні найменшого опору боротися за те, що вам потрібно. Варан загалом, є символом того, що життя якийсь чоловік боїться вас.
 

До чого сниться варан жінці – сонник Ванги

Якщо жінці сниться варан, це ознака того, що ніхто або ніщо не зможе перешкодити вам виконати ваші плани. Коли жінка гладить варана уві сні, сон пророкує, що ви звільнитеся від свого опонента в якійсь області.

Коли ви втрачаєте варана уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви намагаєтеся примиритися з людиною, з яким ви живете в незгоді. Варан який здається вам небезпечним уві сні, це означає що близька людина покращує вашу ситуацію — загальне або в конкретному випадку. Якщо ви бачите боротьбу варанів уві сні, це принесе вам багатство. Якщо ви тримаєте коробку з маленьким вараном, це ознака того, що ви отримаєте велике щастя.

До чого сниться варан в будинку – сонник Нострадамуса

Сонник пропонує кілька суперечливі тлумачення, до чого сниться варан в будинку. Це неприємні сюрпризи. Загалом, цей сон може означати, що ви хочете об’єднати свої сімейні справи які потім принесуть тільки гіркі плоди.
Якщо вам сниться, що ви виганяєте варана з дому, це знак того, що ви перебуваєте в емоційному світі реальному житті, а коли впустили варана в будинок це означає, що ви швидко здійсните важливе подорож, яка може сильно змінити ваше життя.

Коли уві сні ви хочете, що б вам подарували варана, це сигнал про те, що людина хоче використати вас у своїх цілях.

 

До чого сниться нападає варан – сонник Хассе

Якщо у вашому сні на вас нападає варан, це означає, що у вас немає проблем з вашими близькими людьми. Коли вам сниться, що ви шукаєте варана, а він на вас нападає, це знак, довгого очікування, поліпшення своєї долі. Якщо ви тікаєте від нападу варана, цей сон сигналізує про фінансову нестачі і фінансових проблемах.

Коли нападає варан на ваших друзів уві сні, це сигналізує про виконання вашої мрії.
 

Сонник - тлумачення снів