Сонник: вагітність і пологи до чого сниться вагітність і пологи у сні приснилася

До чого сниться вагітність і пологи? Вагітність і пологи, це означає, що починається дуже радісний для вас і безтурботний період, під час якого всі проблеми кудись підуть, і Ви зможете насолоджуватися гарними подіями.

До чого сниться вагітність і пологи – сонник Фрейда

Коли сниться тобі вагітність і пологи, це означає, що незабаром ви зустрінетеся з персоною яку дуже не хочеться бачити і ти сподівався, що тобі вдасться цього уникнути.

Сняться передчасні пологи при вагітності Якщо ви бачите такий сон, це символ Ваших свідомих чи несвідомих страхів порожніх.

Сниться вагітність і пологи двійні означає, що наяву ви перебуваєте під сильним впливом людей з вашого оточення, що не добре для вас.

Коли вам сниться вагітність і початок пологів, це передвістя кінця ваших неприємностей, що може відбутися вже скоро, а також сигнал, щоб ти виявив ще трохи терпіння і надії.

До чого сниться вагітність і пологи хлопчика – сонник Міллера

Якщо тобі сниться, вагітність і пологи хлопчика, може бути, це знак, що наяву у вас є схильність до даремної трати часу на заняття, які нічого не приносять у вашому житті і ви повинні використовувати цей час більш конструктивно і розумно.
Якщо уві сні приймаєте пологи хлопчика у вагітної, це для Вас сигнал, що ви допоможете своєму найкращому другові.

До чого сниться вагітність і пологи дівчинки – сонник Ванги

Як тлумачить сонник якщо уві сні ви бачите вагітність і пологи дівчинки, то це може означати, що підсвідомо ви відчуваєте страх перед самостійним життям і ти ще не готовий до таких змін, тому ви сподіваєтеся, що хтось ще буде за Вас приймати найбільш важливі рішення.

До чого сниться вагітність і пологи жінці – сонник Нострадамуса

До чого сниться вагітність і пологи жінці? Коли така подія з’являється у вашому сні, може означати, що наяву у вас з якогось приводу почуття провини, бути може, тільки підсвідомо, або чого-то соромишся або боїшся.

Якщо уві сні ти входиш у кімнату і бачиш вагітність і пологи жінки, це ознака того, що незабаром серйозні і несподівані неприємності стануть Твоєю участю і те, що з’являться у Твоєму житті так раптово, навряд чи Вам вдасться їх уникнути.

 

До чого сниться вагітність і пологи дівчині – сонник Хассе

Якщо дівчині сниться, вагітність і пологи у сні, це передвістя значного поліпшення себе вашої загальної життєвої ситуації.
Сниться вагітність і пологи дівчині — це попереджувальний знак – передвіщає, що якщо ви не будете дуже обережні, ви можете стати жертвою чийогось обману або вас введуть в оману.

До чого сняться пологи під час вагітності – сонник Лоффа

Сон, під час якого ви бачите пологи під час вагітності обіцяє, що скоро вам вдасться досягти мети, на якій вже дуже давно зосереджені, і тепер саме твої зусилля увінчуються цілковитим успіхом.
 

До чого сниться власна вагітність і пологи – сонник Лонго

Коли під сниться власна вагітність і пологи, це сприятливий провісник, як правило, для поліпшення себе Вашої загальної життєвої ситуації. Якщо наяву у вас є якісь проблеми, це може бути знак, що скоро Вам вдасться їх вирішити.

 

Сонник - тлумачення снів