Сонник питання. До чого сниться питання уві сні приснився

Коли вам сниться питання, це ознака того, що ваші виснажливі починання в кінцевому підсумку приведуть до позитивних результатів, і ви зможете домогтися тих можливостей, яких катастрофічно не вистачало.

До чого сниться питання – сонник Фрейда

Якщо вам приснився питання, це означає, що ви можете прийняти правильне рішення в своєму і так не стабільному бізнесі, і це буде шкодити вашому житті.

Як тлумачить наш сонник, якщо вам наснилося, що чоловік, якого ви не знаєте, задає вам питання, на яке ви не хочете давати чітку відповідь, це означає, що у вас є велика щира любов і взаємне почуття.

Питання який ви чуєте в сні говорить про те, що ви будете прив’язані до людини, що в певному відношенні не підходить вам, тому в цих відносин мало шансів на виживання і, ймовірно вони не дадуть вам очікуваного щастя.

Коли вам померла людина уві сні задає питання, і ви знаєте на нього відповідь, це ознака того, що ваші великі зусилля принесуть позитивні результати, і ви скоро зможете домогтися бажаного успіху.

До чого сниться відповідати на питання – сонник Міллера

Коли уві сні ви відповідаєте на питання, взагалі кажучи, цей сон може означати, що вам буде запропонована нова позиція в житті, але ви не будете раді, і не будите знати, як правильно зробити вибір.

Якщо сниться, що ви відповідаєте на питання свого друга, це ознака того, що ви плануєте змінити своє життя максимально все можливими зусиллями.

За сонником відповідати уві сні на питання, не бачачи від кого він походить, це обіцяє вам велике досягнення, яким ви будете дійсно пишатися все своє життя.

До чого сниться задавати питання – сонник Ванги

Якщо сниться, що вам довелося уві сні задавати питання, це ознака того, що людина покаже вам відкриту ворожість до вас, або він почне пригнічувати вас та переслідувати, і вам буде важко запобігти цьому.

Задавати питання незнайомця уві сні, може бути оголошенням про розлуку з людиною, з яким у вас міцна дружба.

До чого сниться питання і відповідь — сонник Нострадамуса

Коли вам сниться питання і відповідь, це означає, що з-за ваших дій багато людей почнуть сумніватися у вас, і вам доведеться бути дуже обережними щодо них, оскільки вони можуть вам зашкодити.
 

Сонник - тлумачення снів