Сонник – павутина до чого сниться павутина уві сні приснилася

Дуже часто може сниться павутина. Як трактувати такий сон? Чого очікувати від такого бачення. До чого сниться павутина? Що тільки не можна побачити у сні? Часом, ми переносимося в екзотичні країни, насолоджуємося свіжістю морського повітря і смаком тутешніх фруктів, морсів і соків. А часом, у сні ми плачемо, страждаємо, тікаємо… Прокинувшись, ми не в змозі привести себе до тями і часто задаємо собі один і той же питання: «До чого сниться такий сон?» Намагаючись згадати всі деталі сну, нам хочеться розтлумачити сновидіння і знати – що ж нас чекає в найближчі добу?

Побачивши уві сні павутину, ми на підсвідомому рівні розуміємо, що це до чогось поганого – плітки, інтриги, сварки, чвари…. Але чи так це насправді? Як розтлумачують сон з павутиною відомі астрологи і провісники?

Павутина сонник Фрейда

Добрий дідусь Фрейд розтлумачує сон до чого сниться павутина по своєму, не відходячи від своїх звичайних принципів. На його думку, якщо приснилася павутина – це знак того, що ваші стосунки з близькою людиною згасають. На підтвердження цього, він рекомендує звернути увагу на те, як ви займаєтеся сексом. Швидше за все, ніби з примусу, ніби ви виконуєте тільки свої подружні обов’язки. Пропала іскорка в ваших відносинах і, повернути її вам вже навряд чи вдасться.

Сниться павутина жінці: можливо скоро ви потрапите в полон любовних утіх з дуже темпераментним людиною котрий вас буде обплутувати своїми чарами!!!

До чого сниться павутина сонник Міллера

Павутина, згідно соннику Міллера – це пастка. Будьте пильнішими у своїх справах. Швидше за все, ви зуміли ополчить біля себе недоброзичливців, які так і чекають коли ви «зірветеся». Не виключено, що ваша персона зацікавила пліткарів і пліткарки, які намагаються підлаштувати вам пастку.

До чого сниться Рвати павутину руками – убезпечувати себе від заздрісних людей. Знімати павутиння віником – пора налагодити прохолодні стосунки в родині.До чого сниться павутина в покинутому будинку – нагрянуть неприємні спогади з минулого. Сниться Красива павутина, яка блищить під сонячними променями, обіцяє вам процвітання в справах і сімейний затишок в будинку.

 

 

Павутина сонник Ванги

Велика провидиця Ванга тлумачить, якщо уві сні ви очищаєте будинок від павутини – це до добра. Таким чином, наяву ви зможете подолати всі перешкоди, які можуть стати у вас на шляху в найближчі дні.

Якщо вам приснилося, що ви заплуталися в павутині і не можете з нього вийти, то, швидше за все боргові зобов’язання будуть рости. Не виключено, що вас подолає простудне захворювання. Будьте обачнішими.

Сниться павутина з павуком — вас хочуть наділити незаслуженими боргами!

Сниться павутина сонник Нострадамуса

Сонник Нострадамуса трактує павутину уві сні як сигнал і насувається хвороби. До чого сниться розривати павутину, при цьому відчувати гнів, то в житті вам доведеться розривати стосунки з близькою вам людиною.

Побачити в сні гарну рівну павутину – ваш дохід стане більш стабільним.

До чого сниться Спостерігати за павуком, який заплутався в павутині, в житті обіцяє неприємності на роботі. Не варто сидіти склавши руки і зараз якраз настав час, коли ви зможете подолати всі гідно.

До чого сниться павутина трактування по соннику Хассе

Медіум Хассе більш скептично ставиться до сну, в якому сплячий побачив павутину. Бачити павутину у сні – до фальшивих відносин. Якщо павутина висить у кутку кімнати, значить у вашій родині не все гаразд. Варто задуматися над своїми стосунками і вчасно виправити.

Приснилося Збирати павутину у сні – подавати жалюгідну надію. Спостерігати за тим, як стороння людина збирає павутину в будинку – удача від вас тікає. Настав час переглянути свої вчинки.

Сниться павутина сонник Лоффа

Павутина уві сні символізує зраду, підступність і підлість.

Побачити в сні стелю з павутиною віщує хворобу близької вам людини.

До чого сниться Прибирати павутину у сні символізує ваш внутрішній стан, де ви прагнете вирішити свої проблеми. Якщо вам вдасться уві сні очистити будинок від павутини, то в житті ви зможете впоратися з усіма проблемами без втрат.

Якщо павутина сниться на зростаючу місяць, значить, незабаром у вашому житті може змінитись в кращу сторону.

Густа і чорна павутина сниться – до екологічного лиха.

сонник Лонго — павутина

До чого сниться Павутина по соннику Лонго віщує скрутні обставини в житті, з яких вам буде важко виплутатися.

Бачити уві сні летить павутиння, в житті вам вдасться уникнути проблеми. Збирати павутину в будинку віником – ви готові до нових і чистим відносин. А ось збирати її руками, навпаки – ваші стосунки незабаром охолонуть.

Побачити павутину з павуками – усунення перешкод. Сниться чорна павутина — вас хочуть обдурити.

Сонник - тлумачення снів