Сонник палата – до чого сниться палата у сні бачити

До чого сниться палата? Давайте подивимося як трактує цей сон сонник В основному це сновидіння, пов’язане з фінансовими справами хоча іноді вид палати у сні може також провіщати вигідний шлюб з кимось набагато багатше, що дозволить сновидінню на підвищення його соціального статусу.

Сниться палата — сонник

Входити в палату уві сні цей символ може виконувати функцію попередження, і тоді сигналом того, щоб не балувати довірою людей, з якими ми знайомі недавно і не дуже добре. Останнім можливим поясненням є те, що, може бути, підсвідомо Вам не вистачає щастя в житті і ви шукаєте рецепт щастя, незважаючи на те, що він насправді не існує. Ось так трактує сон з палатою – монгольська сонник.

Коли уві сні ви бачите вхід в лікарняну палату, це означає, що перед вами можливість укладення шлюбу з людиною заможною, а коли ви знаходитесь в її центрі, обіцяє-це загальний успіх і благополуччя у всіх сферах життя. Якщо сниться, що ти заходиш в лікарняну палату з наміром вилікується: цей сон передвіщає досить великих фінансових втрат, що чекає тебе неминуче, і ти нічого не зможеш зробити.

До чого сниться велика палата? Це означає, що наяву ви є дуже незалежною і самостійною людиною і не любиш просити про допомогу, тому ти уникаєш цього, як тільки можеш. Сонник трактує сон про білій палаті або великий дуже позитивно в більшості випадків обіцяє звільнення від якоїсь прикрої проблеми, що наповнить вас спокоєм і великим задоволенням.

Сонник - тлумачення снів