Сонник мокрі волосся. До чого сняться мокрі волосся у сні приснилися

Мокре волосся в житті — це навіть сексуально, але як пояснити, якщо ви їх побачили уві сні? Кожен сонник роз’яснює цей сон по своєму, прочитайте все трактування, і виберіть те, що вам по душі.

 

До чого сняться мокре волосся – сонник Фрейда

Якщо мокре волосся в невизначеному контексті з’являються уві сні, це означає, що ви боретеся з великою дилемою свої безсонні дні, тому що ви не знаєте, що саме вам потрібно переслідувати своє власне щастя, незважаючи на інших, або жертвувати ним заради того, щоб ваше оточення було задоволено.
 

До чого сняться мокрі волосся на голові – сонник Міллера

Коли сняться мокрі волосся на голові, цей сон означає, що вам важко висловити свої справжні почуття і емоції, тому, що ви боїтеся того, що інші люди думають про вас. Ви дуже уважно ставтеся до чужої думки, і тим самим, постійно створюєте обмеження, які заважають вам повністю функціонувати і досягати щастя.
 

До чого сняться довгі мокрі волосся – сонник Ванги

Як тлумачить наш сонник довгі мокрі волосся бачити уві сні, це ознака того, що у вас є секрет, і ви охороняєте його від очей інших.

Якщо ви розчісуєте довгі мокрі волосся у сні, це знак того що у вашому житті буде радісна подія для вас, яке відбудеться в найближчі дні.

Сновидіння, в якому ви дівчині розчісуєте довгі мокрі волосся, є передвісником смутку, яка буде у вашому житті.

До чого сниться розчісувати мокре волосся – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться розчісувати мокре волосся, це ознака того, що у вас будуть важкі часи. Але цей період дуже швидко закінчиться.

Коли уві сні вам довелося розчісувати мокре волосся, це сигнал про те, що у вас чиста совість, і вас не можна ні в чому звинуватити.

Сонник - тлумачення снів