Сонник колишня свекруха – до чого сниться колишня свекруха уві сні

Якщо вам приснилося свекруха, це позитивний ознака того, що ви можете розраховувати на більший прибуток у своєму бізнесі в найближчому майбутньому. Ви також можете очікувати щастя в особистому житті і злагоди у сімейному житті.

 

До чого сниться колишня свекруха – сонник Фрейда

Якщо вам сниться колишня свекруха, це сигнал, що ви знайдете довіру людини якого дуже цінуєте, що для вас дуже важливо.

Якщо уві сні з’явилася колишня свекруха злая, це не добрий знак, бо вам важко знайти вирішення великої проблеми яка переслідує вас тривалий час.

Як тлумачить наш сонник якщо колишня свекруха з’явилася уві сні жінки, це сигнал від її підсвідомості, що вона повинна спробувати вести себе скромніше в компанії чоловіків інакше її поведінку спричинить за собою не хороші наслідки.

До чого сниться померла колишня свекруха — сонник Міллера

Коли ви бачите в сні померлу колишню свекруху, це поганий знак, обіцяючи вам бідність і позбавлення стабільного доходу.

Якщо уві сні померла колишня свекруха злісно на вас дивиться, цей сон обіцяє вам прибуток, яку ви, безумовно, зможете досягти, незалежно від обставин.

До чого сниться колишній свекор і свекруха сонник Ванги

Якщо вам сниться, колишня свекруха і свекор для вас, це хороший знак, що обіцяє, що ви будете процвітати в цілому та відмінне сімейне щастя.
 

До чого сниться колишня покійна свекруха – сонник Нострадамуса

На нашу соннику якщо вам приснилася колишня покійна свекруха, це означає, що незабаром у вашому житті буде важлива подія, яка надасть великий вплив на ваше майбутнє, принаймні, саме близьке.
 

До чого сниться лаятися з колишньою свекрухою – сонник Хассе

Коли уві сні ви лаєтеся з колишньою свекрухою, це означає, що у вашому житті ви будете доброзичливі і ласкаві до своїм найлютішим ворогам, ваша поведінка дасть хороший їм урок.
 

До чого сниться колишня свекруха з дитиною – сонник Лонго

Коли вам приснилася колишня свекруха з дитиною, цей сон означає, що ви будете ревнувати свого близької людини без причини. Вам потрібно трохи відпустити ситуацію.
 

Сонник - тлумачення снів