Сонник кактус. До чого сниться кактуси уві сні

Кактус це рослина — часто в нашій уяві це колючий квітка які зростає практично без води. Побачений у сні кактус тлумачиться по-різному. Найчастіше в багатьох популярних сонники цей символ сну уособлює неприємності і проблеми, сварки з близькими і втратами, але не варто засмучуватися, не завжди побачений у сні кактус означає погане передвістя, аж ніяк значення може бути набагато краще побаченого колючого квітки. Дивіться повне тлумачення сну в наших сонники

Загальне тлумачення сон — кактус

Колючий кактус є попередженням від вашого підсвідомості, будьте обережні в найближчому майбутньому, тому що, якщо у вас виникнуть проблеми, вам буде важко впоратися з ними. Приймайте рішення з холодною головою і вам вдасться пройти складні часи без втрат.

Якщо кактус сниться жінці, це означає, що в реальному житті ви можете незабаром стати дуже шанованою людиною в своєму колективі. Очікується зростання кар’єри і поповнення серед ваших кровних родичів.

До чого сняться кактуси в горщиках, сонник Міллера

Сонник Міллера трактує забрані кактуси в горщику уві сні як ознака нового часу у ваше життя, будьте дуже обачні у кар’єрі, не варто довіряти свої плани і дії кожному колезі. Варто звернути увагу на своє оточення. Загалом сон не несе поганих звісток.

Якщо ви бачите в сні великий горщик і в ньому росте кактус з великими голками це ознака того, що незабаром ви відчуєте деяке розчарування в емоційній сфері.

Квітучий кактус бачити в сні — сонник Ванги

Якщо вам приснився квітучий кактуз уві сні, по соннику Ванги такий знак може відображати занепокоєння, яке ви відчуваєте останнім часом з якоїсь причини. Це також може бути сигналом, що в реальному житті ви від когось надто залежите чи, навпаки, ви хочете що б хтось з вашого оточення залежав від вашого рішення. Не варто захоплюватися таким, результат може бути не особливо позитивним для вас. Даремно витрачений час.

До чого сниться великий кактус — сонник Ностадамуса

Великий кактус уві сні, це ознака того, що незабаром ви поліпшите свою зовнішність, можливо це будуть заняття фізичними вправами і це значно підвищить вашу впевненість у собі. Так само не виключені нові відносини. Можливий міцний шлюб.

Якщо вам сниться кактус з великими квітами це знак про швидке вашому благополуччі або свідчить про те, що ви отримаєте значне підвищення по службі.

Сон — вколотися кактусом: сонник Хассе

Якщо сниться, що ви вкололися кактусом уві сні-це ознака того, що незабаром ви понесете деяку втрату в фінансах

Коли вам сниться, що ви вкололися кактусом до крові, це ознака того, що незабаром у вас буде хвороба. Будьте уважні до свого здоров’я.

Сонник - тлумачення снів