Сонник гітара. До чого сниться гітара уві сні приснилася

Уві сні вам сниться гітара? Якщо вам приснилася гітара, це знак того, що вам терміново потрібно навести порядок своїх думок. Коли ви стикаєтеся, в життя зі складною ситуацією вас стопорить безлад ваших думок. Сонник рекомендує вам зайнятися цим питанням як можна швидше.

До чого сниться гітара – сонник Фрейда

Гітара в сні означає, що ви зробили щось аморальне, і тепер ви дійсно шкодуєте про це. Однак такий сон є знаком про те, що ви повинні взяти на себе відповідальність за вчинені справи і зіткнутися з усіма витікаючими з цього проблемами.

Коли сниться гітара жінці, це ознака того, що обставини явно обмежують її можливості розвитку в багатьох областях. Тому вона повинна подумати про те, що вона може зробити, щоб змінити це.

Грати на гітарі приснилося дівчині такий сон є сигналом про те, що для неї немає безпечного місця, їй скрізь ввижається небезпека, загроза.

Сниться вчитися грати на гітарі, сон є попередженням про небезпеку, що загрожує вам. Ви повинні бути дуже обережні.

Приснилася гра на гітарі – сонник Міллера

Вам сниться гра на гітарі, такий сон є сигналом про складному часу, це може стосуватися вашого бізнесу. Тому вам потрібно триматися подалі від серйозних угод, договорів або ж вкладень.

Якщо молода дівчина уві сні почула гру на гітарі, сон говорить, що їй потрібно витратити трохи часу на себе. Вона повинна розуміти, що її робота дає серйозне навантаження на-без того слабкий організм.
 

Уві сні сниться гітара дівчині – сонник Ванги

Коли гітара сниться дівчині, сон може попереджати її про те, що з нею може статися нещасний випадок. Їй потрібно зберігати хорошу дистанцію з галасливими компаніями.

Якщо у вашому сні дівчина бере в руки гітару і починає грати, це знак того, що у вас є схильність до нерозумним діям, вам потрібно навчиться чекати, інакше з вами будуть відбуватися події, які не враховуються при вчиненні необдуманих вчинків.

Бачити уві сні гітару чоловікові – сонник Нострадамуса

Коли гітара сниться чоловікові, для нього це знак того що він у своєму житті допустив грубу помилку, можливо це пов’язано з вибором подружжя. Але так само може стосуватися і вибору спеціальності і тепер він шкодує про це щодня. Цю дилему йому варто вирішувати якомога швидше, інакше ця ситуація може привести до глибокої депресії.
 

Приснилася зламана гітара – сонник Хассе

Якщо приснилася, зламана гітара, сон висловлює ваш внутрішній стан. Вам потрібно трохи відволіктися від сірих монотонних буднів. Сон говорить вам про те, що вашому організму не вистачає гарного відпочинку, і якщо незабаром ви не зробите перерву, у вас можуть бути проблеми з ним.
 

До чого сниться налаштовувати гітару сонник Лонго

Коли вам у сні довелося налаштовувати гітару, такий сон є знаком того, що в житті ви дуже не рішуча людина. Вам потрібно боротися зі своїми страхами, на яких ви зациклені. Інакше надалі вам буде дуже складно досягти своїх цілей.
 

Сонник - тлумачення снів