Сонник герань. До чого сниться герань у сні приснилася

Якщо вам сниться герань, цей сон означає, що ви не цінуєте проведений час з близькою людиною. Після втрати цього чоловіка, вам може знадобитися час зосередитися на проблемах і чому вони викликають у вас непотрібне занепокоєння. Ви повинні шукати правильне рішення і організовуватися в житті.

До чого сниться герань – сонник Фрейда

Сновидіння, в якому ви бачите герань, слід тлумачити як знак від вашого підсвідомості який вказує на те, що у вашому житті з’явився нехороша людина з яким ви сліпо довіряєте, а він за вашою спиною висловлюється про вас погано. І це впливає на вашу репутацію. Ви повинні терміново змінити своє положення, поки ваша репутація зовсім не зачернена.

Якщо уві сні герань стоїть на вашому підвіконні, це говорить про те, що ви дізналися про деякі зі своїх минулих помилок, і тепер ви можете, в майбутньому більше не робити їх. Усі уроки від життя вивчені. Ви сповнені мудрості, і ймовірність того, що ви допустите помилку, мінімальна.

Сниться квітуча герань – сонник Міллера

Як тлумачить наш сонник, якщо вам приснилася квітуча герань, цей сон означає, що минуле дійсно впливає на ваше справжнє. Це робить неможливим досягнення цілей у вашому житті. Вам доведеться забути про всі труднощі, які відбулися в минулому, і зосередитися на сьогоденні, щоб мати більш світле майбутнє.

Якщо сниться герань в горщику сонник Ванги

Якщо вам сниться герань в горщику, це означає, що у вас організований спосіб життя – і те, що ви запланували, ви обов’язково доведете до кінця. Ви робите тільки те, що вам потрібно, не відволікаючись на інтереси інших людей, погано це чи добре, але вам така позиція здорово допомагає досягти заданої мети.

Коли уві сні герань в горщику зацвіла, це вказує на важкі часи. Сон говорить вам про те, що вам потрібно включити економний режим.

До чого сниться червона герань – сонник Нострадамуса

Коли сниться червона герань, сон може означати, що вам важко забути деякі неприємні події, які вже далеко в минулому. Вам потрібно зосередиться на своєму сьогоденні. Вам потрібно зробити все можливе, щоб позбавитися від непотрібних думок, які можуть в майбутньому у вас нехороші асоціації.
 

Бачити у сні біла герань – сонник Хассе

Якщо ви бачите білою герань, сон означає, що ви делегуєте свої обов’язки іншій людині з-за того, що ви не можете впоратися з ними.

Сонник - тлумачення снів