Сонник геніталії. До чого сняться геніталії уві сні приснилися

До чого сняться геніталії? Якщо вам знятися геніталії сенс цього сну полягає в тому, що вам потрібно визнати, що ви повинні рухатися вперед до своєї мети, навіть якщо ви відчуваєте страх, зараз у вас важливий період в житті, і ви повинні ризикнути, щоб рухатися вперед по кар’єрних сходах.

До чого сняться геніталії – сонник Фрейда

Коли вам приснилися геніталії, це знак того, що ви відчуваєте себе досить невпевненим у своєму нинішньому будинку. Настав час внести позитивні зміни у ваше життя. Вам потрібно виправити своє становище, тому що ви відчуваєте себе абсолютно неврегульованим, і вам потрібно вирватися з рутини.

Якщо ви випадково у сні побачили чужі геніталії, цей сон вказує на те, що ви володієте рисами характеру, які поважають люди, або те, що ви вирушите в подорож з хорошими знайомими.

Геніталії уві сні чіпати, цей сон пов’язаний з вашою мораллю, можливо, цей сон говорить вам про те що ви не можете вільно пересуватися у тому напрямку в якому ви б хотіли розвиватися.
 

Сняться чоловічі геніталії – сонник Міллера

Якщо вам сняться чоловічі геніталії, цей сон вказує на зміни у вашій робочої середовищі в майбутньому. Весь сенс цього сну у тому, що ви будете відчувати духовний ріст. У реальному житті, ви припускаєте, що вам потрібно зібратися з думками і поміняти робоче місце, щоб звільнити себе від нездійсненних завдань.
 

Приснилися жіночі геніталії – сонник Ванги

Жіночі геніталії уві сні, символізують, то що ви можете бути залучені в ситуацію, яка змусить вас відчути турботу про втрати ваших фінансових коштів — якщо ви боїтеся втрати, сонник припускає що вам не варто турбуватися.
 

Бачити уві сні волосся на геніталіях – сонник Нострадамуса

Якщо ви побачили уві сні волосся на геніталіях, це означає, що в майбутньому у вас можуть виникнути проблеми з вашою безпекою та фінансовою незалежністю.

Сонник - тлумачення снів