Сонник: двоюрідна сестра. До чого сниться двоюрідна сестра

Двоюрідна сестра (або кузіна, від фр. cousine), — дівчинка/жінка по відношенню до дитини дядька і/або тітки, дочка дядька і/або тітки. Коли вам сниться двоюрідна сестра, цей сон може оголосити, що в найближчому майбутньому вас вразить вчинок близької вам людини, і ви з цієї причини відчуєте гнів.

 

До чого сниться двоюрідна сестра – сонник Фрейда

Якщо вам приснилася двоюрідна сестра, це ознака того, що незабаром ви отримаєте якусь неприємну інформацію.

Як тлумачить наш сонник, якщо уві сні помирилися з двоюрідною сестрою, з якою в житті у сварці, це означає, що ви почуєте неприємну вам правду про себе від рідної людини.

Сниться секс з двоюрідною сестрою — це ознака того, що у вас скоро буде сварка, та про ваші проблеми буде знати велику кількість людей.

Коли сниться сварка з двоюрідною сестрою, це прелюдія до ваших проблем і конфліктів.

Приснилася вагітна сестра двоюрідна – сонник Міллера

Вам приснилася вагітна двоюрідна сестра, це знак вашого підсвідомості, що ви не дуже піклуєтеся про питання, які менш важливі для вас.

Коли уві сні з вами розмовляє ваша вагітна двоюрідна сестра, це знак того що у вашому житті настав той момент коли потрібно звернути особливу увагу своєму здоров’ю і способу життя.

Уві сні приснилося весілля сестри двоюрідної – сонник Ванги

Уві сні приснилося весілля двоюрідної сестри, сон є ознакою того, що поруч з вами є брехливі особистості, які можуть бути причиною ваших фінансових проблем.

Якщо ви уві сні стали свідком весілля двоюрідної сестри, це ознака того, що у вас виникають тимчасові фінансові труднощі, але ви повинні бути трохи економніше.

Коли дівчині приснилася весілля її двоюрідної сестри, це ознака того, що вона бореться з фінансовими проблемами, і змушена брати гроші в кредит.

Приснився сон двоюрідна сестра з дитиною – сонник Нострадамуса

Приснився сон двоюрідна сестра з дитиною, це ознака того, що ви страждаєте великими втратами і невдачами на професійному рівні.

Уві сні до вас прийшла в гості двоюрідна сестра з дитиною, сон попереджає про важкі часи, які виникнуть в результаті вашої недбалості. Ви повинні бути трохи уважнішими до того, що говорите.

Бачити сон що двоюрідна сестра померла – сонник Хассе

Бачити сон, що двоюрідна сестра померла — це попередній перегляд незапланованих витрат, які ви незабаром все не зможете передбачити у своєму бюджеті.

Смерть двоюрідної сестри, яка з’являється у сні людини, може оголосити, що він буде одружений на багатій жінці.

Сонник - тлумачення снів