Сонник: дитинство до чого сниться дитинство уві сні

До чого сниться дитинство? Дитинство — це яскравий, але разом з тим і складний період людського життя. Він відрізняється гостротою і швидкістю сприйняття всього навколишнього. Коли сниться дитинство, цей сон може бути попередженням від вашого підсвідомості, що ви занадто ліниві, щоб бути активним, і що ви тільки частково виконуєте свої посадові обов’язки, що ваш керівник доручає вам, і невдовзі він не може змиритися з цим.

До чого сниться дитинство – сонник Фрейда

Якщо вам сниться дитинство, цей сон може бути сигнал вашого підсвідомості про те, що ви маєте справу з деякими дрібними неприємностями але ви недооцінюєте їх важливість вам потрібно бути більш уважними до дрібниць. Цей сон також може бути закликом вам поглянути на вашу поведінку в цілому або в конкретному випадку, оскільки це вказує на те, що воно зовсім не на вашу користь останнім часом.

Коли вам сниться дитинство ваших батьків, цей сон говорить про те, що у вашому житті виникнуть серйозні проблеми і вам потрібно їх вирішувати по мірі надходження, не в жодному випадки не зопалу.

Дівчині приснилося її дитинство, це ознака того, що вона збирається прийняти серйозне пропозицію, але вона поспішає з відповіддю, їй потрібно все добре обдумати.

Сниться дім дитинства – сонник Міллера

Сниться будинок дитинства, це ознака того, що людина намагається втягнути вас у несправедливий або незаконний бізнес, в якому ви не повинні брати участь, принаймні, не поспішайте із ствердною відповіддю.

Коли ви в сні побачили будинок свого дитинства, це означає, що ваше майбутнє буде наповнене радісними подіями, і ви не зможете навіть і скаржитися на свою матеріальну ситуацію.

Приснилися друзі дитинства – сонник Ванги

Коли наснилися друзі дитинства, сон говорить, що з-за конфлікту ви, врешті-решт, поругаетесь зі своїм другом.

Приснилися кращі друзі дитинства, цей сон означає, що в найближчому майбутньому ваша матеріальна ситуація буде досить невизначеною, і ви не будете відчувати себе впевнено.

Якщо сниться подруга дитинства – сонник Нострадамуса

Якщо сниться подруга дитинства, це означає, що скоро людина, якій ви багато років довіряли, вас обдурить.

Бачити уві сні покійного друга дитинства – сонник Хассе

Бачити уві сні покійного друга дитинства, це передвісник деяких хороших новин, які ви скоро отримаєте.
 

До чого сниться село дитинства – сонник Лонго

Коли вам сниться село дитинства, сновидіння говорить вам про те що в даний момент у вас склалася складна життєва ситуація і ви не усвідомлюєте що все це через людину яка знаходиться поруч з вами.
 

Сонник - тлумачення снів