Сонник десна. До чого сниться десна уві сні приснилася

Якщо вам приснилося, що у вас сильно розболілася десна — то незважаючи на перешкоди в досягненні мети, ви досягнете свого. Коли вам сниться десна, це ознака вашого підсвідомості, що у вас є забобони стосовно людей різних культур і що це не добре для вас у багатьох відношеннях, тому ви повинні намагатися бути більш терпимими і добрими до інших.

До чого сниться десна – сонник Фрейда

Десна, що з’являється у сні, є ознакою того, що ви скоро будете душевно поранені людиною з вашої найближчої родини.

Коли уві сні ви побачили в дзеркалі опухлу десну, це означає, що ви повинні проявляти повагу до оточуючих, які дійсно будуть захоплюватися вашими досягненнями.

Якщо уві сні ваша ясна кровоточать, це означає, що у вас дуже великі піднесені плани і тому приречені на провал.

Чорна або темна десна уві сні сигналізує про те, що ви не можете чекати занадто багато хороших подій у своєму житті, і ви повинні підготуватися до невдач і перешкод, з якими ви зіштовхнетеся.

Якщо ви бачите порізану десну уві сні, цей сон говорить вам про те, що у вашому житті з’явиться добра і чуйна людина, з якою вам буде дуже комфортно і затишно.
 

Якщо сниться кров з десни – сонник Міллера

Якщо сниться кров з десни, це ознака того, що ви можете зробити кар’єру набагато швидше, ніж ви очікували, і припускали.

Коли вам приснилося, що з вашою ясна тече кров, це провісник великих змін, які очікують вас в вашої професійної життя.

Кривава десна означає, що з вагомої причини вам доведеться відмовитися від планування вибраного вами подорожі.

Як тлумачить наш сонник, якщо у сні ви відчули смак крові, яка тече з десни, це ознака того, що ви піддаєтеся спокусі, якій важко чинити опір.

Приснилася десна без зуба – сонник Ванги

Приснилася десна без зуба, цей сон означає, що коли ви пильнуєте, ви не дбаєте про свою зовнішність, і це не добре для вас, тому ваша підсвідомість дає вам спосіб змусити себе виглядати більше схожим на той, що справляє позитивне враження на людей з часу першого контакту.

Уві сні жінка бачить десну без зуба, цей сон говорить про те, що вона розуміє, що недооцінюється в реальному житті своїм партнером, бо вона не знаходить підтвердження своєї краси в його очах і не чує компліментів.
 

Бачити уві сні опухлі десна – сонник Нострадамуса

Бачити уві сні опухлі десна — сигнал від вашого підсвідомості про те, що ви перебуваєте на неправильному шляху, і вам потрібно знайти спосіб зійти з нього.

Коли ви в сні побачили в дзеркалі свої опухлі сну, це означає, що ви можете виправити те, що ви зіпсували, але ви повинні добре скористатися можливістю, яка постане перед вами.

Сниться укол у десну – сонник Хассе

Сниться укол у десну – цей сон є ознакою того, що ви потрапите в неприємні ситуації за людину, яку любите.

Якщо вам сниться, що вам роблю укол в десну, це означає, що ви мимоволі будете брати участь в чужих проблемах.

Наснилося у сні кровоточать ясна – сонник Лонго

Приснилося уві сні кровоточать ясна, цей сон означає, що ви залучені в невизначений справа, яка не принесе вам нічого доброго, тільки втрати.
 

Сонник - тлумачення снів