Сонник – дача до чого сниться дача.

Безкоштовне тлумачення за знаменитим сонникам. Дача у вашому сні означає, що ви повинні продовжувати свої дії не кидаючи все на півдорозі, тому що ви дуже близько підібралися до мети, для якої ви витратили багато сил і часу. Це також може бути сигналом про те, що вам не вистачає компанії, і ви відчуваєте себе самотнім людиною.

До чого сниться дача – сонник Фрейда

Коли вам сниться дача, це ознака того, що ви серйозно хворі, і це може представляти пряму загрозу для вашого життя, але швидше за все ви не відчуваєте цього.

Сниться дача город, це ознака того, що ви досягнете успіху у своїх починаннях, над якими вам довго доводилося працювати.

Як тлумачить наш сонник, якщо сниться дача дівчині, цей символ може означати, що її підсвідомість підказує, що в минулому вона зробила дуже поганий вчинок і повинна якомога швидше усвідомити це, і придумати, як виправити становище.

Якщо уві сні ви відпочиваєте на дачі, це ознака того, що вас очікують серйозні фінансові втрати або втрата близької вам людини.

Бачити уві сні чужу дачу — сонник Міллера

Бачити уві сні чужу дачу — це знак того, що у вашій родині скоро виникне непорозуміння, на тлі грошових проблем.

Сон, у якому ви відпочиваєте на чужій дачі, є ознакою того, що ви можете подолати перешкоди, на які ви накапливаетесь останнім часом, але для цього вам потрібно проявити винахідливість і не боятися ризикувати.

 

Приснилася дача жінці – сонник Ванги

Коли приснилася дача жінці, як правило, цей сон може означати, що вона добре знає, що її друг не кращий порадник, особливо коли мова заходить про нових починаннях, і вона не повинна продовжувати прислухатися до нього під впливом імпульсного стану, але з деяких причин їй це зручно.

Якщо жінка бачить дачу уві сні, це знак того, що вона надає підтримку своєму другові в важливої проблеми для нього.

Якщо приснився пожежа на дачі – сонник Нострадамуса

Якщо приснився пожежа на дачі, це означає, що у вас дуже мало шансів отримати винагороду за свої труди, тому що можливо цьому може перешкодити ваш суперник.

Як тлумачиться по соннику бачити уві сні пожежа на дачі, це знак того, що незабаром ви зустрінете людину, з яким, на вашу думку, ви можете провести залишок свого життя, але незабаром це виявиться помилковим думкою.

До чого сниться купити дачу – сонник Хассе

Коли уві сні ви купили дачу, це означає, що ви щасливі й безтурботні, але ви не можете розраховувати на велике багатство, і вам доведеться задовольнятися більш скромним життям.
 

Приснилася колишня дача – сонник Лонго

Вам приснилася колишня дача, це означає, що ви хочете змінити образ свого нинішнього існування і хочете покращити життя для себе.
 

Сонник - тлумачення снів