Сонник: чапля до чого сниться лелека уві сні приснився лелека

До чого сниться чапля? Як сонники трактують цей сон? чапля-це птах, який прилітає в теплі країни на весну і підтверджує прихід цієї чудової пори року. Все літо живе на побудованому раніше гнізді, вчить своє потомство літати, щоб восени полетіти в теплі країни. Але сон в якому приснилася ця птиця-це також символ родючості, – не без підстав говорять, що сон з чаплею до заможного життя. Отже, як можна інтерпретувати сон, в якому з’явилася ця велична птах? Ось, що говорить сонник.

До чого сниться чапля — Сонник Фрейда

Чапля, птиця, дивовижна. Хоча летить за тисячі кілометрів, щоб провести зиму в теплих країнах, він ніколи не забуває про свою батьківщину і з легкістю повертається до гнізда, які сама побудував. Дуже часто сон з лелекою — чаплею може бути втіленням нашої мрії про будівництво свого гнізда і створення сім’ї. З’явився уві сні чапля може запропонувати нам, що ми повинні спробувати отримати нового спадкоємця і подумати, як своєї, всій родині забезпечити хороший побут. Як вже згадувалося, птах — чапля є символом родючості і сни з його участю не з’являються без причини.

До чого сниться чапля жінці — Сонник Міллера

Побачити в сні чаплю жінці це насправді може передвіщати поява нового нащадка в сім’ї. Якщо чапля летить у небі такий сон для жінки або дівчини може застерегти від крадіжки. Коли уві сні ми бачимо чаплю, идущею по лузі, це може означати, що нарешті дочекаємося легалізації наших відносин і, отже, великими кроками наближається весілля, одне з найважливіших і прекрасних подій в житті кожної людини.

У свою чергу, бачити багато чаплею для жінки такий сон може означати символ відданих друзів, на яких можна розраховувати в будь-якій ситуації.

До чого сниться біла чапля уві сні — Сонник Ванги

Отже, якщо Ви побачили в сні білу чаплю або лелеку, і зловили його, це означає для людини , що слід було б захистити себе від перевтоми. Чапля, стоячи на одній нозі-це знак, що слід було б ретельно проаналізувати обставини і залишатися пильними.

Побачити велику білу чаплю у сні насправді може передвіщати поява нового нащадка в сім’ї. Сон: чапля летить у небі може нас застерегти від крадіжки. Коли уві сні ми бачимо лелеки, що йде по лузі, це може означати, що нарешті дочекаємося легалізації наших відносин. Слухати щебетання лелеки чи чаплі може означати важливе, сімейна справа.

До чого сниться чорна чапля — Сонник Нострадамуса

Сни за участю чорної чаплі можна трактувати як зв’язок з вашими дітьми. Все залежить від оточення і ситуації, а часто навіть і нас самих. Маленькі чорні чаплі уві сні для людей, які є батьками і можуть мати посилання на повсякденні стосунки з власними дітьми.

Такий сон може з’явитися у разі, коли наша дитина щось нашкодив або ви в сні випробували безглузде пригода з їх участю. Навіть звичайні проблеми і труднощі в школі можуть привести до того, що уві сні з’являються молоді, незрілі ще птахи. Варто тоді замислитися, які відносини пов’язують нас з дітьми і ви впевнені, що все гаразд. Бути може, варто було б більше цікавитися життям дітей – ознайомтеся з друзями, з якими вони зустрічаються або допомогти в проблемі, про яку ми ще не знаємо. Шанс на зближення-це колективний вихід в кіно або на концерт.

Бачити сон з чаплею — Хассе

Чапля -це дуже благородна птиця і високо цінується птах у багатьох культурах. Багато людей вважають, що лелече гніздо на їх даху або сусідньому дереві, це, навпаки, привід для гордості. Безумовно, багато хто з нас відчуває бажання повернення цієї птиці навесні і з радістю спостерігаємо, як ходять по лузі, щоб знайти їжу. Тому, поява чаплі уві сні-це в будь-якій інтерпретації це дуже позитивний знак. Лелека або чапля уві сні також може бути символом захисту будинку. У будь-якому випадку чапля з’явилася у Вашому сні не просто так, і ми повинні насолоджуватися від такого сну. Це сигнал чого-небудь позитивного у вашому житті

Сонник - тлумачення снів