Сонник – бути в полоні. До чого сниться бути в полоні у сні приснилося

Бути в полоні у ворогів звичайно ж не всім хочеться! До чого сниться бути в полоні? Якщо вам сниться, що ви в полоні, це знак того, що ви можете отримати велике багатство, але не насолоджуйтесь цією думкою занадто рано, тому що ціна, яку ви заплатите за це, буде втратою вірного друга на сьогоднішній день. Ця людина відвернеться від вас і, швидше за все, ви не зможете нічого зробити, щоб зберегти хороші відносини.

 

До чого сниться бути в полоні – сонник Фрейда

Якщо сниться бути в полоні, сон може вказувати на те, що у вас є приховані здібності, які ви не повністю усвідомлюєте, або настільки глибоко приховані у вас, що ви взагалі не знаєте, тому вам слід відкрити їх як можна швидше: ці здібності зможуть вам допомогти у вирішенні багатьох проблем. Цей сон також може означати, що ваша нервова система ослаблена, і вам треба трохи відпочити.

До чого сниться полон дівчині – сонник Міллера

Якщо полон сниться дівчині, це передвісник погіршення її відносин або навіть сварки з людиною, яка знаходиться поруч з нею.

Полон уві сні дівчата, загалом, цей сон означає, що у неї немає шансів поліпшити фінансове становище в найближчому майбутньому, особливо якщо вона вважає, що це буде більш високий дохід, і їй доведеться мати справу з цієї незручної ситуації в найближчому майбутньому.

До чого сниться бути в полоні чоловікові – сонник Ванги

Як тлумачить наш сонник уві сні бути в полоні сниться чоловікові, це означає, що у нього є близькі люди, які просто прикидаються, що вони з добрими намірами і справді хочуть заподіяти вам шкоди.
 

До чого сниться бути в полоні на війні сонник Нострадамуса

Коли вам сниться бути в полоні на війні, це ознака того, що ви, нарешті, зможете впоратися з фінансовими проблемами, і ваша ситуація значно покращиться.
 

Сонник - тлумачення снів