Сонник: брошка до чого сниться брошка у сні приснилася

Якщо вам приснилася брошка — це може означати, що у вашому житті є людина, яка прикидається добрим по відношенню з вами і перебуваючи за вашою спиною намагається нашкодити вам. бійтеся заздрісників

До чого сниться брошка — сонник Фрейда

Коли вам приснилася брошка, це може бути ознакою того, що ви дуже чутлива людина, ви можете ставитися до всього з обережністю, залишаючись зосередженим навіть у найскладніших ситуаціях. Але в теж час це може мати більш негативну сторону і вказувати на те, що ви не піддаєтеся емоціям і далекі від усіх, тому вас вважають людиною, який черствий і самотній.
Сон в якому вам приснилася червона брошка, оголошує про сварку у вашому найближчому оточенні, але не бійтеся, тому що ви не повинні бути учасником цієї суперечки, можливо все буде навколо вас.
 

До чого сниться брошка з камінням — сонник Міллера

Бачити уві сні брошка з камінням, це не добрий знак, так як це означає, що ви скоро отримаєте деякі невдалі або навіть сумні новини, які на довгий час можуть вибити вас з колії буднів.
 

До чого сниться золота брошка — сонник Ванги

Коли вам сниться золота брошка, це попередження про проблеми, які в подальшому можуть з’явиться на вашому життєвому шляху.
 

До чого сниться брошка жінці — сонник Нострадамуса

Якщо сниться брошка жінці -це хороший знак, тому що він обіцяє, що ви зможете успішно перемогти суперника, з ким ви вже давно конкуруєте у важливому для вас справі.

До чого сниться розбита брошка — сонник Хассе

Сон, у якому ви бачите розбиту брошка, це попередження про те, що потрібно проявити більше пристойності, тому що ваша мораль залишає бажати кращого.

Сонник - тлумачення снів