Сонник: бите скло до чого сниться бите скло у сні приснилося

До чого сниться бите скло? Якщо уві сні ви просто бачите бите скло, це чутки, що в найближчому майбутньому вам буде дуже неприємно і негативно вплине на ваше загальне благополуччя. Ви навіть можете прийти до висновку, що ваше життя занадто монотонне і безглузда, і всі винні в тому, що ви проводите дуже багато часу вдома, замість того щоб часто спілкуватися і зустрічатися з друзями.

До чого сниться бите скло – сонник Фрейда

Коли вам сниться, бите скло, це ознака того, що в найближчому майбутньому у вас будуть деякі проблеми зі здоров’ям, швидше за все, у зв’язку з травним трактом.

Сниться багато битого скла загалом, цей сон може означати, що в найближчому майбутньому у вас буде якесь майже незазначені задоволення.

Коли сниться биті осколки скла, цей сон обіцяє великий успіх на емоційному ґрунті, і якщо ви закохані, це удачі з вашим партнером.

Якщо сниться ходити по битому склу, це передвісник успіху в області вашої кар’єри.

За сонником якщо вам сниться бите скло збирати осколки, це передчуття перехідних і абсолютно нешкідливих проблем зі здоров’ям, з якими ви можете зіткнутися в найближчому майбутньому.

Вам сниться бите скло в руках цю обіцянку, що рано чи пізно ви перестанете бути незалежними і незалежними, як ви були досі.

До чого сниться бити скла – сонник Міллера

Все, до чого сниться бити скла, сонник як зазначає: вам буде важко впоратися з перешкодами і, швидше за все, ви зіткнулися з серйозними фінансовими проблемами. Це попередження про те, що ви повинні бути дуже обережні в цій сфері свого життя і ретельно враховувати кожне прийняте вами рішення.

Якщо вам сниться, що ви б’єте скла, це дуже ясний ознака того, що у вас занадто багато речей у вашій голові, щоб впоратися з ними і з вашими обов’язками. Це змушує вас дуже втомлюватися, хоча ви можете не усвідомлювати, кожен день. Це також сигнал для вас, що ви повинні трохи сповільнити своє життя і трохи відпочити.

До чого сниться бите скло в роті сонник Ванги

Коли ви в сні бачите бите скло в роті, це дуже успішний знак, тому що він оголошує загальний успіх у всіх можливих областях вашого життя, це також ознака того, що завдяки вашій працьовитості та почуття відповідальності ви досягнете успіху. Всі ваші найважливіші цілі і, ймовірно, вам не доведеться докладати такі великі зусилля.
 

До чого сниться бите скло під ногами – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться, що ви бачите бите скло під ногами, це означає позитивні події у вашому житті, тому цілком можливо, що у вас буде багато безтурботного задоволення, невказаних задоволень або навіть приємних флиртов і пригод.

Якщо ви йдете і бачите бите скло під ногами уві сні означає, що в найближчому майбутньому на вашому шляху буде багато перешкод, але якщо скло буде різнобарвним, це означає, що з усіма неприємностями ви чудово впораєтеся, і все закінчиться.
 

До чого сниться бите скло на підлозі – сонник Хассе

Бите скло на підлозі уві сні, цей сон є поганою ознакою і може вказувати на те, що ви нечесні щодо людей, яких ви вважаєте друзями або, принаймні, людьми, які до вас добре ставляться.

У сні ви бачите бите скло на підлозі і берете його в руки, це символ того що ви не можете особливо довіряти людям свої секрети або розкривати їм свої найважливіші плани, тому що, коли прийде час, вони без вагань будуть боротися проти вас і будуть використовувати всі знання, які ви їм дали.

До чого сниться бите скло в руках – сонник Лонго

Якщо вам сниться, бите скло в руках, це передбачає, що скоро буде неприємна подія, яка, ймовірно, буде результатом хибної, але не обов’язково в інших людях, так як ви, можливо, будете себе вести помилково.
 

Сонник - тлумачення снів