Сонник білий букет. До чого сниться білий букет уві сні приснилося

Чи Часто вам доводилося бачити в сні білий букет? У багатьох трактуваннях букет символ постійної любові, а білий колір-символ чистоти. Такий сон може бути ознакою, що близька вам людина стане темою пліток у вашому оточенні.

До чого сниться білий букет – сонник Фрейда

Якщо вам приснився білий букет, це означає, що ви можете зрозуміти, хто ваш справжній друг, а хто ворог.

Коли білий букет сниться жінці — це означає, що вам загрожує небезпека в денний час, і ви повинні бути дуже обережні в найближчому майбутньому, так як невідомо, з якого боку це може статися для вас.

Сон в якому білий букет сниться чоловікові, це сигнал про те, що ви намагаєтеся догодити кому-то заради вас, але це не має ніякого ефекту, і ваша підсвідомість дає вам уявлення про те, як ви можете заспокоїтися.

Бачити уві сні букет білих троянд – сонник Міллера

Коли ви бачите в сні букет білих троянд, це ознака того, що подарунок, який ви скоро отримаєте від коханої людини, не буде з добрих спонукань, тому краще не приймати його.

Якщо приснилися білі квіти в букеті – сонник Ванги

Бачити уві сні білі квіти в букеті, це означає, що ви повторюєте чутки про чужій темі, але ви повинні перестати це говорити, тому що вам можуть помститися.
 

Уві сні снилися білі лілії в букеті – сонник Нострадамуса

Коли сняться білі лілії уві сні — це означає, що ви можете уникнути великої метушні вдома або на роботі, і ви самі будете пишатися собою.
 

До чого сниться букет білих хризантем – сонник Хассе

Бачити уві сні букет білих хризантем — це сигнал від вашого підсвідомості, ви повинні пробачити людину, яка якимось чином заподіяв вам біль, але тепер щиро жалкує і хоче помириться з вами.
 

Сонник - тлумачення снів