Сонник – білі чоботи до чого сняться білі чоботи уві сні приснилися

Білі чоботи. Якщо уві сні ви бачите цей знак, це означає, що ви повинні дотримуватися обережності в контактах з іншими людьми, тому що сварка тільки висить у повітрі, і було б краще, якщо б Вам вдалося її уникнути.

До чого сняться білі чоботи — Сонник Фрейда

 

Коли вам сняться білі чоботи, це анонс, чекають Тебе почестей і зізнань Ваших достоїнств і заслуг.
Якщо приснилося, що ви купуєте білі чоботи , то це може попередити Вас, що скоро ви можете бути залучений в конфлікт з законом, а якщо вони у вас є, це сигнал, що ви дуже втомилися і вам слід приділити трохи більше вільного часу на відпочинок.

До чого сняться білі чоботи жіночі — Сонник Міллера

Коли уві сні сняться білі чоботи жіночі це знак, що найближчим часом ви станете об’єктом інтриг через людину з Вашого найближчого оточення.

 

До чого сниться міряти білі чоботи — Сонник Ванги

Якщо сниться міряти білі чоботи, це сигнал, що наяву ви відчуваєте якийсь необгрунтований страх, який може бути є лише плодом Вашої уяви і даремно ви дозволяєте йому псувати своє самопочуття.

Сонник трактує, що це означає, що Вам не вдасться уникнути поганої долі незважаючи на те, що ви намагаєтеся подолати всі перешкоди, які життя ставить Тобі на шляху.

Сняться чоботи нові білі — Сонник Нострадамуса

 

Якщо сняться чоботи нові білі, це анонс, що після багатьох зусиль, ваша праця, нарешті, оцінений по достоїнству, і ви отримаєте за належну компенсацію.

Сонник обіцяє багато приємних речей, які незабаром відбудуться у Вашому житті, а якщо ви бачите якісь люди взуті в нові білі чоботи, це анонс труднощів, з якими ви стикаєтесь.

До чого сниться білі чоботи одягати Сонник Хассе

 

До чого сниться білі чоботи одягати, у сні чоловікові — це сигнал, що він наяву має схильність до агресивної поведінки, а уві сні — жінки — є сигналом, що сумує вона за почуттям безпеки і спинкою, який шукає в чоловіках.

Одягати нові білі чоботи — віщують, якісь неприємні події. Якщо ви говорите про них у сні, передвіщає, що незабаром ви одержите звістку про проблеми зі здоров’ям якоїсь близької для Вас людини, або Ти захворієш.

Сонник - тлумачення снів