Сонник – біле кільце до чого сниться біле кільце уві сні приснилося

Біле кільце, це провісник наближення для Вас переможної серії в професійній сфері, так що це час на більшу активність, і навіть приймати більш ризиковані рішення.

До чого сниться біле кільце — Сонник Фрейда

Сниться біле кільце – сон обіцяє взагалі незрозумілі розчарування, і не виключено, що якісь невдачі і плани, які не вдалося щасливо реалізувати.

Але скоро з’явиться якась гарна новина, яку незабаром повинні отримати і яка, ймовірно, надовго підніме вам настрій. Сонник припускає, що Вам вдасться виграти зі своїми проблемами .
 

До чого сниться кільце з білого золота — Сонник Міллера

Сниться кільце з білого золота, це символ доброго згоди в дружбі, що скоро стане Твоєю участю або вже ним є, і це те, що сигнал, що наяву ви не усвідомлюєте.

Приснилося велике біле кільце — Сонник Ванги

 

Якщо ж приснилося велике біле кільце, це анонс суперництва, в якому ви берете участь, може бути, навіть ненавмисно. Сонник тлумачить, що, це сигнал, що ви повинні працювати над підтриманням добрих відносин зі своїми близькими та іншими сусідами. Можливо, цей символ з’являється у Вашому сні тому, що наяву у вас з ними немає хорошого контакту і підсвідомо ти розумієш, що це не правильна ситуація.

Сниться кільце з білим каменем — Сонник Нострадамуса

 

Якщо ж Вам сниться, кільце з білим каменем, це знак, що наяву ви оточені доброзичливими Тобі людьми, які Тебе люблять і готові поспішати на допомогу, коли виникне така необхідність.

Якщо цей символ з’являється у сні людини на руці , сонник стверджує, що для нього це негативний знак, так як означає, що скоро трапиться якесь розчарування, яке надовго зіпсує йому настрій.

Сниться біле кільце з червоним каменем — Сонник Хассе

 

Якщо йому сниться біле кільце з червоним каменем, цей сон трактується як зрада коханої людини, про який скоро дізнається. Також може передвіщати зраду і помилкові чутки, що хтось розпускає про вас, щоб нашкодити Вашому іміджу. Може також означати якісь обмеження для вашої особистості і способу поведінки, постарайтеся не давати приводу для пліток.

Сонник - тлумачення снів