Сонник – біла миша до чого сниться біла миша уві сні приснилася

Біла миша. Коли у Вашому сні з’являється біла миша, це для Вас попередження, що наяву у вас велика проблема з неконтрольованим спалахами гніву, які ти не можеш контролювати. Розглянемо, що говорить сон про білих мишах сонники астрологів світу.

До чого сниться біла миша Сонник Фрейда

 

До чого сниться біла миша — Ваша підсвідомість дає Вам зрозуміти цього сну, що ви повинні спробувати це контролювати, тому що коли-небудь ви можете собі з-за цього наробити серйозних неприємностей.

Якщо ж сниться біла миша жінці — передвіщає Вам якісь ближче невизначені збитки, не обов’язково в економічному вимірі. Цей символ рідко означає, що наяву, частіше символізує якісь страхи або психічну блокування, що перешкоджає Вам виконання Вашої мрії або досягнення мети.

Якщо сняться біло сірі миші, незалежно від того, в якому контексті сон, то, можливо, що ви відчуваєте смуток через перевтому якоюсь роботою, яка не дає очікуваних результатів, і насправді у вас достатньо.

До чого сняться миші маленькі білі — Сонник Міллера

 

До чого сняться миші маленькі білі — це сигнал, що треба перестати працювати на якийсь час, щоб відпочити і знайти собі мотивацію для подальших зусиль, або ж повністю відмовитися від її виконання, тому що, можливо, вона не для Вас.

Коли ти спиш і сняться білі миші маленькі і їх багато — це означає, що незважаючи на те, що ви плануєте займатися веденням власного бізнесу, у вас немає відповідних здібностей, і ви повинні відкласти цю ідею до невизначеного майбутнього.

Це також може означати, що в реалізації цих планів завадить Вам несподіване погіршення стану Вашого здоров’я.

А коли сняться мертві білі миші, яких ви бачите у вашому сні, це сигнал, що наяву комусь сильно завидно, і хоче Вам нашкодити і зруйнувати Вашу репутацію, але, на щастя, його погані наміри не будуть реалізовані.

До чого сниться біла миша уві сні — Сонник Ванги

 

Біла миша — цей символ у соннику може означати, що скоро ви знайдете в життя нову пристрасть, яка значно змінить Ваш спосіб сприйняття реальності, тому що ви будете почувати себе більш щасливим і мотивований до дії.

Якщо сняться білі миші, щури — це знак, що ти дієш по відношенню до кого-то нечесно, незважаючи на те, що наяву не усвідомлюєте, або – що більш імовірно – ви не хочете в цьому зізнатися перед самим собою.

Сон в якому сняться біло сірі миші, це попередження від Вашого підсвідомості, що наяву хтось не є по відношенню до Вас чесний або маніпулює Вами, щоб використати Вас у своїх цілях.

До чого сняться білі миші багато — Сонник Нострадамуса

 

Сновидіння, в якому сняться білі миші багато — це хороший знак, тому що провіщає поліпшення Вашого фінансового становища. Це також може бути тлумачення про те, що найближчим часом ви будете мати багато вільного часу, який, врешті-решт, ви зможете витратити для відпочинку та релаксації розумового, що, безсумнівно, дуже Вам стане в нагоді, тому що не вистачало Тобі його вже довгого часу.

Якщо сниться біла миша кусає, це тривожний знак, оскільки може означати, що наяву у вас є які-небудь проблеми зі здоров’ям, і, бути може, ви відчуваєте це всередині себе, але не думаю, що ти розумієш чи ти боїшся признатися в цьому перед самим собою, бо боїшся, що це може означати. Ви повинні звернутися до лікаря.
 

До чого сниться біла кажан — Сонник Хассе

 

Якщо уві сні сниться біла кажан — сонник віщує для Вас невизначені втрати, перед якими ви не будете мати можливості захиститися.

Біла кажан уві сні в цілому означає початок якогось важливого етапу в житті людини .Також — це символ енергії, переважно жіночої, пов’язаної з твердістю і терплячою турботою.

До чого сниться чорно біла миша Сонник Лоффа

 

Сон в якому сниться чорно біла миша — символізує велику мудрість, яка у вас є наяву і яка стане предметом загальної поваги Вашого оточення, а чорна миша — є символом невдачі, тому що обіцяють чиюсь смерть або розчарування, може бути, з-за розставання з кимось, хто є для Вас дуже важливою людиною.

Символом смерті домашнього вихованця у сні бачити чорну миша

Чорно біла миша — в соннику цей символ є невдалим знаком, так як передвіщає, що Вас чекає поганий час вдома. Не відомо точно, який буде причина, але, на жаль, між Вами і Вашими найближчими родичами будуть спалахувати сварки і серйозні розбіжності, які на довго зіпсують сімейну атмосферу в вашому домі.

До чого сниться велика біла миша Сонник Лонго

 

До чого сниться велика біла миша — це означає початок якогось щасливого періоду у Вашому житті і є символом щирої, глибокої любові, яка здатна пережити будь-які негаразди.

Біла велика миша — в соннику Лонго трактується як символ самотності й емоційної порожнечі, які, швидше за все, ви відчуваєте наяву – може бути, Вам не вистачає тепла і близькості іншої людини або ви мрієте про володіння справжнім другом.
 

Сонник - тлумачення снів