Сонник бик нападає до чого сниться – бик нападає уві сні приснилося

Приснилося,що бик напав. Коли вам сниться, що бик нападає, це добра ознака вашої професійної сфери, оскільки він віщує, що ваші інтереси в кінцевому підсумку зміняться в кращу сторону, і стануть прибутковими.

До чого сниться бик нападає – сонник Фрейда

Коли уві сні бик нападає, цей сон є ознакою того, що у вас буде важлива угода для вас, про яку ви вже давно мріяли.

Якщо вам сниться, що бик напав на дівчину, це попередній перегляд серйозних проблем, які скоро будуть вашими невід’ємними союзниками. Швидше за все, це буде ваша хвороба, або людини з вашої сім’ї, або невдале подія на професійній основі.

 

До чого сниться бик з рогами нападає – сонник Міллера

Якщо вам приснилося що бик з рогами нападає, цей сон пророкує значний приплив готівкових грошей.

Коли уві сні вбили бика з рогами який нападає, це означає, що у вас є великі надії на свої починання.

Білий бик з рогами який нападає уві сні — відмінний ознака того, що ви зможете реалізувати деякі зі своїх важливих планів.
 

До чого сниться бик жінці нападає – сонник Ванги

Уві сні жінки бик який нападає означає що в її житті з’явився недоброзичливець який намагається перешкодити їй у будь-яких починаннях.
 

До чого сниться чорний бик нападає – сонник Нострадамуса

Якщо нападник чорний бик з’являється у сні, це може означати, що ви отримаєте від від людини, яка має якесь значення для вас.
 

До чого сняться бики хочуть напасти – сонник Хассе

Якщо вам сниться, що бики у вашому сні хочуть напасти, це означає, що людина з вашого близького оточення намагається вас уникнути. Не варто наполягати на зустрічі і подальшого розвитку відносин оскільки вам це не принесе користі.
 

До чого сниться бик нападає на людину – сонник Лонго

Якщо вам приснилося що бик нападає на людину яку ви терпіти не можете, такий сон є хорошим знаком, незабаром всі ваші вороги самоусунуться.
 

Сонник - тлумачення снів