Сонник: бігуді до чого сняться бігуді уві сні приснилися

До чого сняться бігуді? Якщо уві сні ви бачите бігуді, це може означати, що найближчим часом наяву ви втратите людини до якого ви ставитеся сбольшой любов’ю, і його втрата буде для вас дуже хворобливим переживанням. Цей символ означає смерть, але також може передвіщати смерть неодушевленной але важливої для вас речі.

До чого сняться бігуді – сонник Фрейда

До чого сняться бігуді, сонник пояснює, передвістя новини, які ви отримаєте від своїх друзів, і які приведуть вас у велике здивування.

Якщо вам сняться бігуді в пакеті, це невдалий знак, оскільки передбачає, що вас чекає період в сумі, що викликана почуттям самотності і відкидання з боку інших.

У сні бачити жінку в бігуді, як правило, має зв’язок з політикою і може відображати наяву ваші побоювання з приводу політичної ситуації у вашій країні.

Коли уві сні ви бачите бігуді на голові, це означає, що вас чекає смерть когось із близьких чи далеких родичів.
 

До чого сняться бігуді на волоссі – сонник Міллера

Якщо ви бачите сон, в якому бігуді на волоссі то це може означати — що у вашому житті є якесь не завершена справа, і щоб його закінчити, доведеться досить сильно повернуться назад у минуле. Це також може означати, що тільки вам здається, що ви що-то кому-то має і ніяк не можеш впоратися з цим переконанням, хоча це питання вже не потребує вашої участі, може із-за смерті або від’їзду зацікавленої особи.

Якщо приснилося, що ви бачите бігуді на волоссі подруги, це відображення наяву якихось страхів і побоювань, а також знак від Вашого підсвідомості, що занадто сильно берете кожну проблему близько до серця і не варто хвилюватися через дрібниці.

До чого сниться накручувати бігуді – сонник Ванги

За версією сонника коли вам сниться накручувати бігуді, це для вас знак від вашого підсвідомості, що ви повинні, нарешті, звільнитися від спогадів, якими ви живете і почати зосереджуватися на сьогоденні, бо те, що ваше минуле було набагато краще, ніж зараз, не означає, що майбутнє також не може таким бути.
 

До чого сниться накручувати волосся на бігуді – сонник Нострадамуса

Вам сниться накручувати волосся на бігуді, такий сон віщує якусь новину, яку ви отримаєте від своїх близьких, але не факт що ця новина буде радісною.

До чого сниться знімати бігуді з волосся – сонник Хассе

Коли уві сні ви знімаєте бігуді з волосся, це віщує новий етап у вашому житті, або вказує на необхідність боротися з колишніми справами і сталого закриття старого глави життя.

Якщо ж ти знімаєш бігуді з волосся подруги уві сні, це знак, що наяву ви відчуваєте себе втраченим в вашій ситуації, а також сильно самотнім, і ви повинні щось із цим робити.

Сонник - тлумачення снів