Сонник бичок. До чого сниться бичок уві сні приснився

Коли вам сниться бичок, цей сон означає, що у вашому житті настав такий момент, коли вам доведеться зробити вибір між людиною, яка вам подобається і який відчуває до вас сильні почуття.

До чого сниться бичок – сонник Фрейда

Якщо вам приснився бичок, це означає, що ви усвідомлюєте серйозність наслідків, які можуть мати ваші дії, і боїтеся цього, але ви нічого не можете з цим зробити прямо зараз.

Коли ви в сні гладите бичка, це ознака того, що у вашому житті все відбувається не так, як ви б цього хотіли, але скоро ви дізнаєтеся в чому проблема.

Сон в якому вам довелося бачити бичка, незалежно від того, який контекст супроводжує його, може означати, що ви скоро отримаєте загальне визнання завдяки вашій наполегливій праці, і навіть ваше оточення по-справжньому захопитися і прославить вас.

Уві сні від вас тікає бичок, сон може оголосити, що ваш знайомий скоро буде покликаний в армію або йому буде довірена важлива, відповідальна й почесна функція, швидше за все пов’язана з державними справами.

До чого сниться молодий бичок – сонник Міллера

Коли вам сниться молодий бичок, цей сон означає, що ви зможете покращити своє фінансове становище і навіть уникнути реальної бідності, і це все тільки завдяки вашій відповідальності та мудрості.

Молодий бичок, уві сні жінки може оголосити про розширення її сім’ї.

До чого сниться маленький бичок – сонник Ванги

Як тлумачить наш сонник якщо вам приснився маленький бичок, це попередження, що ви зробили помилку, або вибрали не того працівника, і якщо ви не відступите вчасно, це може обернуться для вас дурним непорозумінням.

До чого сниться бичок жінці – сонник Нострадамуса

Коли жінка бачить у сні бичка, це означає, що в найближчому майбутньому вона набуде стосунки з впливовою людиною, і цей контакт може бути дуже корисний. Але їй не варто зловживати щедрістю цієї людини, оскільки у нього може скластися помилкова думка про неї.
 

До чого сниться чорний бичок – сонник Хассе

Коли сниться чорний бичок, це ознака того, що при першій же можливості ви поділитеся своєю думкою з іншими, що може завдати вам серйозної шкоди у вашій професійній сфері.
 

Сонник - тлумачення снів