Сонник – береза до чого сниться береза уві сні приснилася

Береза. Коли Вам сниться цей знак, це означає, що ви дуже нестійкі у своїх поглядах, і навіть, в почуттях, звідси і Ваші проблеми на емоційному ґрунті. Ви підсвідомо чудово обізнані, з цією своєю особливістю і, ти знаєш, що ти повинен її усунути.

До чого сниться береза — Сонник Фрейда

 

Сниться береза, сон намагається попередити Вас через якусь загрожує Вам, але ближче до невизначеної небезпеки, що можуть зустрітися в найближчому майбутньому.

Сниться береза з зеленим листям – сон попереджає Вас, що важливі рішення, що незабаром вам доведеться приймати, матимуть великий вплив не тільки на Ваше життя, але і на долю інших людей, тому тим більше потрібно кожну з них ретельно продумати.
 

До чого сниться садити березу — Сонник Міллера

 

Якщо сниться садити березу, це знак, що Вам удасться знайти в собі досі невідомі запаси мужності, завдяки чому ви отримаєте те, на отриманні чого давно Тобі дуже хочеться.

Опис, до чого сниться садити березу, є і в соннику Міллера, який припускає, що це знак якоїсь радісної події, якого ви очікуєте у своєму житті вже найближчим часом.
 

До чого сняться спиляні берези Сонник Ванги

 

Якщо Вам сняться спиляні берези, це негативний знак, що все, що погано: конфлікти, сварки, нещасні випадки і навіть смерть.

Сниться впала береза, це може бути відображення наяву, бути може, тільки підсвідомо, почуття провини або сорому в зв’язку з якоюсь неприємною для Вас ситуацією, яка мала місце деякий час тому.

 

До чого сниться береза жінці — Сонник Нострадамуса

 

Якщо сниться береза жінці — це для Тебе знак, що ти йдеш у правильному напрямку, і незважаючи на те, що це займе, мабуть, чимало часу, зможеш досягти своєї мети.

Коли Вам сниться береза дівчині, це для Вас, як найкращий знак, так як віщує Тобі довгу, повну радісних подій і щастя життя. Швидше за все, буде теж він наповнений багатьма несподіваними ситуаціями і сюрпризами, завдяки чому ви ніколи не будете відчувати себе нудно своє існування, і завжди при цьому сюрпризи ці будуть на сто відсотків для Вас позитивними.
 

До чого сниться береза зелена — Сонник Хассе

 

Якщо ж у сні снитися береза зелена, це для Тебе знак, що наяву у вас є проблеми з прийняттям ситуації, коли Твоїм друзям і знайомим видніше краще Вас.

Ваше підсвідомість дає таким чином зрозуміти, що ви повинні позбутися від заздрості, тому що це дуже негативне почуття і постаратися змінити її мотивацію, завдяки чому більше не доведеться заздрити своїм друзям, але ви будете намагатися на них рівнятися, що, безумовно, буде для Вас набагато краще, з дуже багатьох причин. Якщо цей символ з’являється у сні, і наяву ви залишитеся в шлюбі, це означає, що цей союз буде сповнений гармонії, і дуже успішним, в результаті чого обидва будете з нього отримувати величезне задоволення.
 

До чого сниться рубати берези Сонник Лонго

 

До чого сниться рубати берези? Сновидіння з таким змістом сонник трактує, що ви самотні і цей символ є передвістям на подальше майбутнє і віщує, що ти зустрінеш людину, з якою ви створите союз: щасливий і повний гармонії подружніх відносин.

Сонник - тлумачення снів