Сонник – бант до чого сниться бант у сні приснився

Бант — це дуже сприятливий знак. Таким чином Ваша підсвідомість дає Вам зрозуміти, що прийшов якраз найкращий час для прийняття важливих життєвих рішень і ніколи не буде кращого часу, навіть ризикованих дій. Неоднозначне пояснення, до чого сниться бант, дають різні сонники

До чого сниться бант — Сонник Фрейда

 

За сонником Фрейда, сон в якому сниться бант, означає, що Ви зможете втілити будь-яку свою ідею, і якщо ти спробуєш, звичайно, Вам вдасться домогтися свого, незалежно від сфери, до якої підприємство належить.

Цей символ є, безумовно, негативним, так як віщує програш і прикмета події, які вже скоро будуть розміщуватися у Вашому житті, і жодним чином не можете уникнути цієї кризи.
 

До чого сниться червоний бант — Сонник Міллера

 

Якщо тобі сниться червоний бант, це може означати, що скоро Ваше положення в суспільстві зміниться, можливо, що в результаті скорочення Тебе на заводі, роботи на нижчій посаді.

Коли уві сні ви берете червоний бант — це передвіщає Вам успіх, який здатний повністю змінити Твоє життя.

До чого сниться білий бант — Сонник Ванги

 

Білий бант у сновидіннях означає, що найближчим часом буде проти Вас висунуто серйозні звинувачення.

Сонник вважає, що в цілому цей символ означає завершення якогось триває протягом тривалого часу у Вашому житті конфлікту. Однак якщо приснилося, що ви держитебелый бант в руці, це анонс якийсь втрати, яка, ймовірно, скоро станеться і, швидше за все, ви не можете від цього захиститися.
 

До чого сниться бант на голові — Сонник Нострадамуса

 

Якщо сниться бант на голові, може бути, Вам вдасться позбавитися від якоїсь персони, яка турбувала Вас своїм обтяжливим і небажаним суспільством.

Те, до чого сниться бант на голові, в соннику нерідко символізує , що це є успішним ознакою, бо віщує великі успіхи у фінансовій сфері

До чого сниться розв’язувати бант — Сонник Хассе

 

Якщо сниться розв’язувати бант, це сигнал, що Вам вдасться переламати погану долю і уникнути якогось нещасного події.

Сниться розв’язувати бант також може представляти свого роду попередження перед людьми, які наяву прикидаються Твоїми друзями, а насправді, коли настане для них сприятливий момент, не вагаючись, раптово напасти на Вас і увіткнути Тобі в спину ножа.
 

Сонник - тлумачення снів