Сонник – банки до чого сняться банки уві сні приснилися

Банки. Коли сняться банки, сон означає, що ви перебуваєте в безпеці, так як загрожує Тобі якась небезпека, а наяву хтось чекає Вашої допомоги, і якщо ви йому дасте, спіткає Тебе за це компенсація від долі. Подивимося, що говорять сонники

 

До чого сняться банки — Сонник Фрейда

 

Сняться гриби в банку, провіщає близький кінець конфліктів і інших стресових ситуацій.

Якщо сниться консервована банку, такий сон означає, що скоро ви можете дізнатися щось неприємне про когось близького, але, скоріше, це буде не правда.

Сниться сон кави в банку — це означає, що якась важлива річ, не давала тобі спокою ні на хвилину.

Банки з медом у сні символізує, що через якийсь час ви отримаєте від кого-то цікава пропозиція, але не варто відразу ж приймати рішення.

Якщо вам приснилися банки з варенням, такий сон символізує благополуччя в емоційній сфері і обіцяє щасливі, повні гармонії відносини, не обов’язково для Тебе самого, але також це може бути знак для людей з Вашого найближчого оточення.

Якщо сниться сметана в банку : це означає, що сон попереджає Тебе перед якимось нещастям.

Сон — закочувати банки або банку може передвіщати проблеми зі здоров’ям або сигналізувати Вам, що ви не в змозі задовольнити якісь свої амбіції.

Коли ж сниться тобі капуста в банку, це може символізувати, що наяву ви познайомилися з людиною, яка в подальшому буде вам дуже доріг.

До чого сняться порожні банки — Сонник Міллера

 

Все, до чого сняться порожні банки для Вас символізує, що ви стоїте перед якимось важливим життєвим вибором, і те, яке ви приймете рішення, ймовірно, вплине на все Ваше майбутнє життя, тому ви повинні звернутися за порадою до якої-небудь особистості, яка більш досвідчена.Сонник радить прислухатися до свого внутрішнього голосу і інтуїції, тому що можна багато на цьому заробити, нічого не втрачаючи.

Сняться скляні банки — це може означати, що незабаром у Вашому будинку або у домі когось із друзів відбудеться хрещення нового спадкоємця.

Якщо приснилися порожні банки скляні — це анонс якогось приємного листа (не обов’язково в традиційній паперовій формі), або прийде хтось, кого дуже приємно Тебе побачити.

До чого сниться банку солоних огірків — Сонник Ванги

 

До чого сниться банку солоних огірків — означає, що Вам вдасться подолати будь-які негаразди, які найближчим часом стануть Вам на шляху, а якщо сняться огірки в банку жінці, означає, що скоро ви зробите багато добрих справ, не виключено, що зовсім випадково.

Коли ж сниться Тобі банку огірків — це передвістя спокою і гармонії, які вже скоро будуть розміщуватися у Вашому житті на довгий час.
 

До чого сниться багато банок — Сонник Нострадамуса

 

Сонник вважає, що якщо сниться багато банок, коли ти спиш, то ти боїшся чогось, але ви не в змозі визначити, що або хто це, значить це якесь неприємне подія, яка мала місце наяву і не вдалося про нього забути, тому що постійно знаходиться у Вашому підсвідомості, звідки час від часу виходить на передній план.

Якщо ж у сні сняться трилітрові банки — ви відчуваєте страх перед кимось, кого ви знаєте наяву, це означає, що ви повинні бути обережні людей, які намагаються зійти за Твоїх друзів, тому що насправді можуть мати до Тебе якісь лихі наміри.
 

До чого сниться банку з водою — Сонник Хассе

 

Банку з водою — цей символ, згідно з асоціаціями, які викликає реальність, якщо з’являється у сні людини, що займається вирощуванням якихось рослин, обіцяє невдалий рік і мізерні врожаї. Тому цей символ сонник трактує як невдачу, попередження, перед якимись проблемами і поганими подіями, хоча, звичайно, не завжди.

 

Сняться повні банки — Сонник Лоффа

 

 

Сняться повні банки — сон обіцяє, як правило, що найближчим часом Вас чекає значний приплив грошових коштів, або станеться щось ще, що зробить, що довгий час не доведеться турбуватися про гроші.

Якщо ж у сні побачиш розбиті банки, що це для Вас попередження, що якщо не будете дотримуватися повну обережності, наприклад, при прийнятті важливих бізнес-рішень, можуть чекати Вас серйозні втрати і навіть повне банкрутство.
 

До чого сниться розбити банку — Сонник Лонго

 

Найчастіше, якщо сниться розбити банку жінці – вона хоче, щоб її витягли з невідповідного для неї суспільства, де вона обертається , яке чинить на неї негативний вплив, незважаючи на те, що вона не усвідомлює цього, а може просто не хочуть цього визнати сама перед собою.

Якщо ж цей символ сниться чоловікові, це означає, що скоро він дізнається молоду, заможну жінку, яка, крім того, буде дуже чарівна, що призведе до того, що перестане дивитися на неї об’єктивно і не дасть собі звіту в тому, що, ймовірно, не має по відношенню до нього кращих намірів.

Якщо уві сні ви бачите повна банку, це сприятливий знак, що має, як правило, посилання для Вашої фінансової ситуації.
 

Сонник - тлумачення снів