Сонник: бачити себе вагітну до чого сниться бачити себе вагітну уві сні приснилося

Якщо довелося бачити себе вагітною, це в життя погана новина для вас. Коли уві сні ви побачили себе вагітною на п’ятому місяці, це обіцяє вам успіх, незалежно від обставин, а також цей сон провісник великого щастя в вашому сімейному житті.

До чого сниться бачити себе вагітною – сонник Фрейда

Коли уві сні ви бачите себе вагітною, це означає, що навіть якщо вам не вдасться розбагатіти, у вас все одно буде комфортне життя.

Сниться бачити себе вагітною уві сні, це знак того, що вам доведеться попросити сторонньої людини про допомогу.

Якщо ви бачите уві сні свою подругу вагітної, це знак того, що у вас скоро почнеться складний період у житті і вам потрібно як можна довше тримати себе в руках оскільки все швидко мине.

Вагітна дівчина розмовляє з вами уві сні, цей сон є сигналом вашого підсвідомості, що ви повинні якомога швидше вирішити проблему яку отлаживаете дуже довго в довгий ящик, тому що час працює проти вас.

Як тлумачить наш сонник якщо вам приснилося уві сні ви з боку побачили себе вагітною і вам це дуже сподобалося, це знак того, що в житті вас чекає приємний сюрприз якого ви довго чекали.

Якщо вам сниться уві сні ви тримаєте за руку вагітну дівчину, це ознака того, що ви переможете свого суперника в професійній області.

Вагітна мама уві сні, оголошує, що ви дізнаєтеся, що людина зводить наклеп на вас або когось із ваших близьких.
 

До чого сниться бачити вагітну жінку – сонник Міллера

Уві сні приснилася вагітна жінка, цей сон є сигналом вашого підсвідомості, що ви повинні більше піклуватися про своє здоров’я. Коли ви подаєте руку вагітній жінці уві сні, це хороший знак, щоб упорядкувати ваші справи.

Коли вагітна жінка в деякому контексті з’являється у сні, це ознака того, що ви не зможете виконати жоден з ваших планів.

Сон в якому ви запрошуєте в гості вагітну жінку є сигналом вашого підсвідомості, що людина яку ви добре знаєте поширює погані чутки про вас. Вам не варто звертати увагу на що кажуть інші, просто потрібно бути не надто щирим по відношенню до підлим людям.
 

До чого сниться бачити вагітну дівчину – сонник Ванги

Коли ви бачите вагітну дівчину уві сні, це знак того, що у вас є вірні та надійні друзі у ваші безсонні дні. Якщо вам сниться, що вагітна дівчина просить про допомогу вас уві сні, сон говорить про те що ви незабаром зустрінете своїх давніх друзів, з якими давно не спілкувалися. Коли уві сні вагітна дівчина вам усміхається, це говорить про те, що ви можете уникнути великої небезпеки, якщо трохи зміните тактику своїх дій.

Як тлумачить наш сонник вагітна дівчина переходить вам дорогу уві сні, є сигналом що в реальному житті ви ставитеся до інших людей з великою повагою, а вони цього не цінують і від того вам погано. Вагітна дівчина уві сні в білому, обіцяє приємні моменти, проведені з вашою родиною.

Коли вагітна дівчина в якомусь контексті з’являється у сні, це ознака того, що у вашій свідомості є конфлікт.

Якщо вам приснилася вагітна дівчина вашого брата, це значить, що у вас в родині відбудеться велика радість, з чим ця радість пов’язана до кінця не відомо.

 

До чого сниться бачити знайому вагітної – сонник Нострадамуса

Якщо вам довелося бачити під се знайому вагітної, цей сон говорить вам про те, що ви нудьгуєте, і скорбите через недавньому померлим.

Коли вам сниться, що ви почули новину що ваша знайома вагітна, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви більше не можете дозволити собі бути млявим в якійсь справі, тому що у вас будуть серйозні проблеми, якщо ви не візьмете все в свої руки.

Коли уві сні з вами заговорила вагітна знайома, це передбачення ваших втрат, які ви понесете, тому що ви занадто швидко приймаєте які-небудь рішення.
 

До чого сниться бачити подругу вагітної – сонник Хассе

Бачити уві сні подругу вагітної, це ознака того, що людина яку ви знаєте дасть вам хороший рада, що ви повинні взяти до уваги але не поспішати скористатися ним.

Якщо ви уві сні тримайте вагітну подругу на руках, це сигнал від вашого підсвідомості, що у ваших руках майбутнє людини, і вам вирішувати, що з ним буде. Зла вагітна подруга уві сні — це ознака того, що ви слухаєте свою інтуїцію — як правило, тільки в певних випадках, а потрібно частіше.

Коли уві сні вам довелося бачити подругу вагітної, цей сон говорить вам про те, що вам не варто приймати близько до серця всі неприємні слова, які вам кажуть люди. Якщо ви не навчитеся фільтрувати все сказане вам, це сильно може надалі вплинути на вашу психіку.
 

До чого сниться бачити вагітну сестру – сонник Лонго

Сниться бачити вагітну сестру, це означає, що в найближчому майбутньому у вас буде більше зобов’язань на плечах, ніж раніше.

Вагітна сестра з’являється у сні молодої дівчини, це ознака того, що незрілість піднімає її опозицію.

 

Сонник - тлумачення снів