Сонник: бачити себе в труні до чого сниться бачити себе в труні уві сні приснилося

Якщо уві сні вам довелося бачити в труні, в загальному, цей сон може бути сигналом від вашого підсвідомості, що ви повинні спробувати примиритися зі своїми ворогами, в подальшому житті це вам зіграє на руку.

До чого сниться бачити себе в труні – сонник Фрейда

Коли уві сні ви бачите себе в труні, це сигнал, що ви не можете розраховувати на швидкість виконання своєї мрії. Якщо бачити себе в труні у весільній сукні, це ознака того, що незабаром ви понесете великі втрати, але скоро зможете це виправити.
 

До чого сниться бачити живого в труні – сонник Міллера

Коли ви в сні побачили живого до гробу, сон говорить вам встановити нові дружні відносини, які виявляться для вас дуже корисними в багатьох відносинах. Якщо уві сні бачите живого чоловіка в труні, це ознака того, що ви будете поневолені в найближчому майбутньому.
 

До чого сниться бачити людину в труні – сонник Ванги

Коли уві сні бачите людину в труні, це означає, що ви понесете великі зусилля, яких ви отримаєте мінімальні переваги.

Людина в труні, що з’являється у сні, полегшує ваше велике нещастя. Коли ви в сні доторкнулися до людини в труні, це сигнал того, щоб ви йшли за віру, він пропонує вам процвітання.

 

До чого сниться бачити небіжчика у домовині – сонник Нострадамуса

Коли бачите в сні небіжчика, цей сон означає, що скоро людина буде скаржитися на вас. Якщо небіжчик в труні уві сні ожив, це ознака того, що всі ваші нещастя закінчуються.

Якщо вам сниться, небіжчика у домовині блідий, це означає, що щось у вашому житті буде йти швидше, ніж ви думаєте.

 

До чого сниться бачити маму в труні – сонник Хассе

Коли сниться бачити маму в труні, це ознака того, що в безсонному світі ви хочете розвивати свою внутрішню та інтелектуальне життя.

Якщо вам сниться чужу маму в труні, це непорозуміння і поганий настрій для вас.

До чого сниться бачити чоловіка в труні – сонник Лоффа

Як тлумачить наш сонник бачити чоловіка в труні, це знак того, що ви сильно прив’язані до людини яка вас не любить, а тільки використовує в своїх цілях.

У сні бачити родича в труні, сон р говорить про те що вас чекає процвітання в професійному житті і спокій в особистому.
 

До чого сниться бачити дитину в труні – сонник Лонго

Коли вам сниться, що ви побачили дитини в труні, це сигнал, що ви не можете розраховувати на швидкість виконання своєї мрії. Якщо ви бачите свою дитину в труні уві сні, це ознака того, що всі ваші проблеми і негаразди скоро закінчуються.
 

Сонник - тлумачення снів