Сонник – апельсин до чого сниться апельсин уві сні приснився

Апельсин. Незважаючи на те, що цей символ має досить тривожну вимова і досить однозначно асоціюється з хворобою, уві сні не завжди так, тому що іноді має хорошу символіку. Сонник пропонує розглянути тлумачення астрологів

 

До чого сняться апельсини — Сонник Фрейда

 

Якщо Тобі сняться апельсини — це може бути передвісником чекала Тебе найближчим часом хвороби, але якщо все в порядку, це віщує для Вас швидке виконання мрії.

Сонник Фрейда впевнений, що скоро у Вашому житті відбудеться щось, що кардинально змінить Твою ситуацію і дозволить Вам без проблем досягти давно бажаної мети. Сон, у якому з’являється тема апельсини, може означати, що ви є людиною працьовитим і готовим ризикувати, коли в гру вступають серйозні переваги.

До чого сняться апельсини дівчині — Сонник Міллера

 

До чого сняться апельсини дівчині -завдяки своїм якостям, швидше за все, Вам вдасться домогтися свого практично в будь-якій сфері життя, але цей символ може також означати, що саме цих якостей Вам не вистачає, тому що ти-людина, надмірно обережний і не любите зайвої бравади

Сонник тлумачить, що не виключено також, що цей сон є для Вас сигналом того, що матеріальні цінності надміру затемнюють Тобі інші, такі як духовний розвиток сфери життя. Може бути, ви повинні зосередитися саме на цих питаннях, замість того, щоб думати тільки про множенні До свого майна, тому що навіть якщо Вам вдасться це зробити, зовсім не означає, що це для Вас означає досягнення щастя і життєвого задоволення.
 

 

До чого сниться апельсин жінці — Сонник Ванги

 

І, нарешті, до чого сниться апельсин жінці — останнім поясненням може бути планування якоїсь далекої поїздки, не обов’язково на американський континент.

Коли ж приснився апельсин жінці, це означає, що вже скоро у справах Тебе чекає дуже хороша переможна серія, і якщо ви добре використовуєте сприятливі для Вас обставини, ви можете отримати більші переваги

Сонник Ванги тлумачить цей мотив, що з’являються у Вашому сні може символізувати як удачу, і загальний успіх, а також попередити Тебе, що в якихось питаннях ти ведеш себе необачно і недостатньо продумав якесь важливе рішення.

Може також означати велику і щиру любов, яка, значною мірою базується на високих ідеалах партнера, якщо мова йде про його духовний бік

До чого сняться апельсини на дереві — Сонник Нострадамуса

 

Якщо Тобі присниться уві сні апельсини на дереві, Вас чекає сприятливий рік, протягом якого Вам вдасться зробити безліч важливих справ та організувати собі контакти з родиною. Отримання апельсинів від кого-то в подарунок — віщує фінансові неприємності і, можливо, навіть серйозні матеріальні проблеми.

Коли уві сні сняться апельсини на дереві, сонник передвіщає Вам значні доходи, а коли їх збираєш, це теж добра ознака, тому що це загальне щастя і благополуччя.

Якщо ж сниться збирати апельсини – це вказує на те, що підсвідомо ти хочеш розвиватися в духовному плані, бо Тобі здається, що ця сторона Вашої особистості недостатньо розвинена, і, швидше за все, ви в цьому абсолютно праві.

Апельсини їсти до чого сняться — Сонник Хассе

 

Сниться їсти апельсини — в цілому цей символ може провіщати, що дуже скоро постане перед Вами, шанс відмінною поїздки за кордон, і це одночасно і сигнал, що по можливості залишитися на плаву, тому що під час поїздки може статися щось, що буде мати величезне значення для всього Твого життя.

За сонником Хоссе, коли сниться Тобі що їж апельсини, це означає, що в тобі є великий потенціал,з якого ви можете зробити ідеальний використання для інших людей, вам потрібно тільки налаштувати себе більш гуманно, бо шкода було б, якби упустив цей багатий ресурс

До чого сняться гнилі апельсини — Сонник Лонго

 

Якщо ж вам сняться гнилі апельсини, це для Вас застереження, щоб ви уважно дивилися за своїм здоров’ям. Не виключено, що Тебе чекає тимчасовий спад, і в цей час особливо треба стежити, щоб це не перетворилося в якусь хворобу.

Цей символ, сонник тлумачить, як дуже однозначно пов’язаний з пам’яттю, можна припустити, що у вас є з нею якась проблема. Ви, ймовірно, хотіли б з неї стерти якісь неприємні події, які сталися досить давно, але спогади про них дотепер не дають Вам спокою і буде переслідувати Тебе, ще якийсь час, знижуючи Ваш настрій і до стану Тебе в гнів.

Не виключено, що це пов’язано з якимось чоловіком, який погано запам’ятався, тому що заподіяв Тобі якусь біль.
 

Сонник - тлумачення снів