Сонник – алмаз сниться алмаз у сні приснився

Алмаз. У цілому цей символ означає, що наяву у тебе є велике бажання збагачення свого духовного життя. Можливо, ви не до кінця собі це уявляєте і Ваше бажання тільки підсвідомі, але справа в тому, що вам потрібні нові враження, і хотіли б в якомусь сенсі народитися заново, в іншому житті. А докладніше про значення алмазу можна дізнатися нижче в тлумаченнях сонників

 

До чого сняться алмази -Сонник Фрейда

 

До чого сняться алмази? Ви відчуваєте непереборну потребу і бажання змінити своє колишнє життя, навіть якщо не обов’язково воно було зовсім погана в якомусь сенсі, і ви збираєтеся відмовитися від старих звичок, які заважають розвитку Твоєї особистості.

 

До чого сняться алмази, діаманти — Сонник Міллера

 

Згідно соннику Міллера алмази і діаманти можуть бути попередженням, що у Вашому житті з’являться якісь пропозиції, які здадуться Вам дуже привабливими, але тільки, здавалося б, такі будуть, а насправді Вам не вдасться отримати таким чином певні переваги.

Алмази і діаманти у сні є відображенням всього життя і від того, як вони виглядають, вам доведеться ставити в залежність значення цього сну.
 

До чого сниться знайти алмаз — Сонник Ванги

 

Опис, до чого сниться знайти алмаз, є і в сонник Ванги . Коли уві сні бачиш алмаз, це може також означати, що Тебе чекає дуже важка і копітка робота, але в той же час гарантує, що вона буде щедро винагороджена і після періоду зусиль чекає Тебе фінансове благополуччя, і взагалі очевидно пощастило.

Чекає Тебе, отже, світле майбутнє, яке наповнить Вас задоволенням і задоволенням від Вашого положення. Якщо алмаз красивий і великий — передвіщає Вам довге, багате життя і виконання мрії, яка залежить тільки від тебе.

До чого сниться шукати алмази — Сонник Нострадамуса

До чого сниться шукати алмази? За сонником Нострадамуса свідчить, що Ваше життя не буде успішною і Ваші основні наміри не будуть втілені в життя.

До чого сняться алмази розсипом — Сонник Хассе

 

У сноведениях, де сняться алмази розсипом за версією сонника , це символізує, що Вас оточує велика кількість люблячих Вас людей, та людей, які Вас люблять.

Це говорить про те, що твоя справжня життя повна незабутніх радісних моментів.

Сонник - тлумачення снів