Сонник: акваріумні рибки, до чого сняться акваріумні рибки

До чого сняться акваріумні рибки? Приснилися? Сонник відомих провісників і психологів трактують такий сон по-різному. Погодьтеся, що акваріумні рибки завжди приносять масу задоволення. Їх гарний зовнішній вигляд, розумні очі направляють наші думки на позитив. Недарма психологи рекомендують завести акваріум у будинку, в шкільних і медичних закладах, санаторіях і інших громадських місцях. Прийнято вважати, що вони позитивно впливають на нервову систему.

Але про що говорить сон, в якому сплячий бачить цих прекрасних представників водного світу, ми дізнаємося від провідних віщунів та астрологів.

До чого сняться акваріумні рибки – сонник Фрейда

Знаменитий психолог, старина Фрейд у своїх роботах не описує соню, в якому сплячий побачив рибок як таких. Він акцентує увагу на те, що саме робив сплячий з рибками уві сні. Так, якщо вам приснилося, що ви ловите акваріумних рибок, то в інтимній близькості вам не вдасться домогтися повної насолоди, бо не зможете відволіктися від своїх проблем. Тому, постарайтеся вирішити їх протягом дня і при вашому завзятості, швидше за все вам вдасться все змінити в кращу сторону.

Різнокольорові рибки в акваріумі вказують на хаос ваших думок. Такий сон указує на те, що пора в житті все розкласти по поличках. Ймовірно, незабаром ви зустрінете свою справжню любов.

Акваріумні рибки – сонник Міллера

На думку Міллера, побачені уві сні риби не можна трактувати однозначно. Все залежить від того, в якій воді вони плавали. Якщо ви побачили акваріумних рибок, які плавали у чистій воді, то, швидше за все у вашому житті настає біла смуга везіння. Акваріумні рибки, що плавають в каламутній воді, вказують на хворобу.

Якщо акваріумні рибки уві сні побачить незаміжня жінка, то такий сон обіцяє їй щасливі відносини.

Спіймати у сні акваріумну рибку – у вашому житті можуть виникнути проблеми. Будьте готові до нових випробувань!

Красиві рибки уві сні наяву віщують удачу. Але все залежить від вашої інтуїції та готовності вчасно вживати правильні рішення.

рибки акваріумні наснилися – сонник Ванги

Відома цілителька і провісниця пані Ванга, сон з акваріумними ричанням трактує по-своєму. Вона більше схильна до думки, що побачена риба у сні передвіщає несподіваний удар з боку довіреної вам особи.

Зловити гарну рибку руками – ваші конкуренти готують вам пастку, в яку вони самі потраплять. Ловити акваріумних рибок сачком вказує на те, що до вирішення проблем ви підходите з обережністю.

Спостерігати в сні за акваріумними рибками з боку – всі приємні моменти у вашому житті проходять повз вас. Такий сон указує на те, що в житті вам треба бути більш рішучими і напористими.

До чого приснилася акваріумна рибка – Нострадамус

Великий вчений астролог Нострадамус трактує сон з акваріумними рибками як передвістя труднощів і непорозумінь. Дохлі акваріумні рибки у сні – сигнал про невиліковну хворобу.

Резвящая барвиста рибка уві сні наяву віщує несподіваний успіх у справах і в стосунках. Грати з рибками в акваріумі вказує на вашу готовність до серйозних справах.

Якщо акваріумні рибки уві сні побачила незаміжня дівчина, то незабаром у її житті настане момент, який вона довго і терпляче чекала – заміжжя. Годувати рибок у сні говорить про те, що на підсвідомому рівні дівчина вже готова стати матір’ю.

сниться акваріумна рибка по соннику Хассе

Згідно соннику Хассе, рибки в чистій воді обіцяють спящему удачу в справах і щедрі дарунки долі. Якщо акваріумні рибки уві сні бачать молодые5 люди, то такий сон передрікаємо їм взаємну любов і розуміння.

Якщо різнокольорові і активні рибки уві сні бачить чоловік, значить він отримує попередження від долі що своє життя він витрачає даремно і не робить нічого для того, щоб налагодити свої взаємини з навколишнім світом. Прийшла пора задуматися над способом свого життя, а також готувати себе до серйозних стосунків.

сонник Лоффа — до чого сниться акваріумні рибки

Маленькі акваріумні рибки символізують чоловічі насіння. Побачена уві сні рибки можуть передвіщати як настання вагітності, так і вказувати на безпліддя. Все залежить від їх зовнішнього вигляду, кольору і активності.

Побачити в сні акваріумну рибку – вас чекає приємна подорож.

рибка – сонник Лонго

Акваріумні рибки уві сні – це позитивний сигнал по соннику лонго. Сновидця чекають приємні зміни в житті, корисні знайомства і вдалі контракти. Якщо акваріумні рибки уві сні побачив ділова людина, то скоро він підпише вдалий контракт. Чим яскравіше забарвлення рибок, тим більше удачі на дорозі. Побачити в сні золоту рибку – настає період втілення всіх планів.

Бачити уві сні акваріум з рибками – буває біла смуга в житті. І чим різноманітніше їх забарвлення, тим довше триватиме період везіння сновидця.

Сонник - тлумачення снів