Сонник – абрикоси до чого сняться абрикоси уві сні приснилися

Коли сняться абрикоси це безпосередньо пов’язано з близькою людиною. Якщо уві сні Тебе хтось образив, але ця злість швидко пройшла і ви розійшлися в хороших відносинах, ви повинні свій сон прочитати навпаки, то це означає, що людина, який зробив Тобі образу, насправді Тобі дуже доброзичливий, і Вас чекають тільки приємні зустрічі. Сонник трактує, що Ви можете це теж вважати як знак щастя в коханні та інших радісних подій.

До чого сняться абрикоси — Сонник Фрейда

Побачена уві сні абрикоси сонник може трактувати як застереження від неприємностей з партнером або навіть анонс бурхливого розставання з коханою людиною. Це також може передвіщати зіткнення з кимось, хто повинен Вам гроші. Якщо ж ви уві сні були учасником чогось, пророкує, що чекають на Вас неприємності. Вам не вдасться їх уникнути, незважаючи на те, що, ймовірно, ви будете дуже намагатися, щоб звести до мінімуму їх наслідки.

 

До чого сняться абрикоси збирати Сонник Міллера

До чого сниться збирати абрикоси. Сонник вважає, що ви будете ким-то ображені чи на Тебе хтось скоро сильно образиться. Це також сигнал, що, може бути, ви живете в дуже великому стресі, і ви повинні постаратися трохи його зменшити, а також не дозволити, щоб інші псували Вам настрій своєю поведінкою. Коли ти намагаєшся помиритися з людиною, який заподіяв Тобі образа, це говорить про швидкої посварився з кимось, хто грає дуже важливу роль у Вашому житті.

Збирати стиглі абрикоси у сні — до прибутку.

До чого сняться абрикоси на дереві — Сонник Ванги

Для людини, якому сняться абрикоси на дереві в будь-якому контексті, означають серйозні проблеми і розчарування. Сонник абрикоси на великому уві сні трактує цю тему для дівчини як очікування , що коханій людині цікаво з нею, але без взаємності і що він скоро поставить її в незручне становище, тому слід бути напоготові, щоб вчасно відреагувати і вдало з цього виплутатися.

Абрикоси на дереві бачити уві сні нерідко символізує тугу за контакту з природою. Сонник Ванги може вказувати на те, що вас не влаштовує у вашому житті або поточної ситуації, ви хотіли б піти куди-небудь далеко, де зможете почати нове життя. Так можна пояснити сон, у якому ви бачите абрикоси на високому дереві або щось, що з ними однозначно пов’язане.

До чого сняться стиглі абрикоси — стиглі соковиті і дуже якия абрикоси до великої перемоги в грошових справах

До чого сняться абрикоси збирати Сонник Нострадамуса

Абрикоси збирати в сні може символізувати, що ви підсвідомо відчуваєте якісь ризики, від яких може захистити Тебе тільки втеча далеко. Це також може бути ознакою незадоволеності від самого себе. Коли сниться, що ти збираєш абрикоси, то це означає, що ти сумуєш за дальніх поїздок, пригод і відвідуванням зарубіжних країн, одним словом – ти втомився від одноманітного життя, від праці і вам треба якось розвіятися. Це також може означати, що скоро збудеться одне з Ваших найзаповітніших бажань.

До чого сниться рвати абрикоси — Сонник Хассе

Хассе у своєму соннику говорить про те, що якщо сниться рвати абрикоси, то сон попереджає про майбутній захворюванні, одним із симптомів буде лихоманка. Іншим поясненням є гаряче почуття, якась пристрасть, якої ти хочеш піддатися, але з якихось причин ти не можете собі це дозволити, що Тебе дуже напружує, принаймні, підсвідомо.

До чого сниться їсти абрикоси — Сонник Лонго

Опис, до чого сниться їсти абрикоси уві сні, є і в соннику Лонго, який передбачає, що такий сон символізує гострі сварки з родиною і друзями, а також серйозні сутички з ворогами, які можуть мати істотний вплив на все Ваше подальше життя.

Сонник - тлумачення снів