Сон катастрофу літака – до чого сниться?

До чого сниться катастрофа літака? Якщо у сні ви бачили себе пасажиром лайнера, який терпить крах, це попередження про небезпеку в реальному житті. Намагайтеся не літати найближчим часом на літаках і обережно користуватися іншими видами транспорту.

Сон катастрофа літака

Зверніть увагу на деталі сну, Якщо ви побачили, що катастрофа літака сталася через знайомого людини, то, насправді, намагайтеся менше контактувати з цією людиною. Це може принести вам проблеми.
 

  • Коли аварія сталася з вашої вини, тоді шкоду прийде зсередини. Такий сон означає, що ви завдаєте собі біль і не можете зупинитися. Приділіть час своїм психологічним станом. Апатія, паніка, заперечення і песимізм вам не допоможуть. Позбавтеся від негативних емоцій перед початком бізнесу або прийняттям важливого рішення.
  • Крах літака, которуе ви бачили з боку, попереджає про провал усіх планів. Будьте готові приймати швидкі рішення і пристосовуватися до мінливої ситуації. В іншому випадку вам доведеться розрахувати суму збитків з власної повільності.
  • Сон, у якому ви спостерігаєте наслідки авіакатастрофи або ви єдиний чоловік, який вижив, передбачає те що вам доведеться йти одному до мети. Навіть найнадійніші люди підуть від вас і будуть змушені зайнятися власним своїми проблемами самостійно.

Не покладайтеся на удачу, а візьміть управління в свої руки. Ваше вміння незвично мислити і знаходити оригінальні виходи зі складних ситуацій допоможуть у пошуку правильного рішення.

Відчувати в сні кожну страшну секунду катастрофу літака, це хороший знак. Переживши такий шок і біль у сні, ви можете бути впевнені, що в реальності така ситуація не загрожує і безпечно користуватися цим видом транспорту.

До чого сниться катастрофа літака здалеку, це віщує швидке вирішення всіх труднощів. Ви цілком здатні виправляти свої помилки і направити життя у правильне русло. Не стійте на місці, дійте.

Коли ви повинні взяти на себе відповідальність за вирішення долі лайнера уві сні, настають зміни в житті. Це саме те, що ти пропустив. Не чиніть опір і візьміть ситуацію під контроль. Іноді ви не в силах виправити ситуацію і підштовхнути свою долю в правильному напрямку.

Паніка, яку ви проявляєте у сні під час авіакатастрофи, попереджає про тенденції до конфлікту. Навчитеся контролювати свої емоції і контролювати їх прояв. Гнів і агресивність не дадуть вам шанс здійснити поставлені цілі.

Сонник - тлумачення снів