Снитися усиновлення: тлумачення сну – факти

Якщо вам сниться сон про усиновлення в будь-якій формі, швидше за все, наяву ви відчуваєте себе самотніми і покинутими, і ви хочете відчувати чиюсь підтримку.

Усиновлення — тлумачення сну по соннику

Коли Вам сниться, що ви усиновлюється хлопчика, цей сон передвіщає Вам багатство, пов’язані або з укладанням шлюбу з ким-то багатим, чи з підвищенням в роботі. Це також може передвіщати збільшення на Ваші плечі обов’язки, які тобі доведеться набагато сильніше вирішувати.

Гірше справа, якщо ти допомагаєш усиновленою дитиною, бо це віщує проблеми зі здоров’ям або якісь нападки з боку Ваших ворогів або суперників. Ви повинні бути готові психічно. Іноді це може бути також передвістя небезпечного нещасного випадку або смерті кого-небудь з ваших ворогів.

Якщо ж ви в сні на когось усиновили, швидше за все, ви заробите собі чиюсь прихильність чи зустрічають на своєму шляху людей, готових служити Вам допомогу, які можуть Тобі віддати значні заслуги.

Якщо ж ви стали свідком усиновлення когось іншого людини, це означає, що хтось із Ваших родичів, особливо близьких, є серйозні проблеми, які вони хочуть виставляти напоказ, тому ви про них не знаєте, але, незважаючи на це, дуже рідні дуже потребують Вашої допомоги.

Сонник - тлумачення снів