Сни з вівторка на середу — що означають, збуваються чи ні?

Кожному сняться сни з вівторка на середу. Збуваються? Що означають? Так збуваються, але проходить досить часу. У більшості випадків сон в середу має кілька сценаріїв. Ви можете побачити себе в одній історії, і через кілька секунд ви знаходитесь у другій історії і це різні сни, які не пов’язані.

На середу в астрології має вплив планета Меркурій

Вважається, що саме вплив Меркурія говорить вам через сон на середу, про те, які події відбудуться з сновидцем. Відповідно, і сон з вівторка на середу під егідою вищезгаданої планети. У цю ніч, як правило, сни відрізняються різноманітністю сюжетів, епізодів, часто не мають явного зв’язку між собою.

Сон на середу охоплюють духовні відносини з коханою людиною, з родиною, друзями або колегами. Цей сон розповість вам про стосунки з людьми, ви зможете дізнатися, що люди думали і думають про вас.

Чи збуваються сни з вівторка на середу?

Так, сни збуваються. Тобто, у всьому, що стосується взаємин з людьми навколо сновидця. В основному це його сім’я, друзі, родичі, друзі, колеги по роботі. Не бійтеся, якщо вам сон на середу не сподобався, у вас достатньо часу, щоб змінити долю остільки, оскільки сновидіння станеться не раніше ніж через 7 років.

Відповідно, сон з вівторка по середу може включати в себе ваше найближче оточення, в тому числі вашу родину, що несе з собою певну інформацію, яка буде вказувати на майбутні ділові зустрічі, поїздки, важливі для сновидця.

  • Якщо сон з вівторка на середу був ясним у світлих барвах зі щасливою подією наприклад білі тварини, кити, і ви побачили себе в ньому, можете сміливо починати вибудовувати нові плани та ідеї, близькі поважають вас і готові підтримати вашу ідею.
  • Але якщо сон був сумний неприємними подіями такими як війна, стихії, катастрофи то швидше за все в реальному житті будуть невеликі неприємності.
  • Якщо ви бачили сон, де ваш коханий чоловік захворів тяжкою хворобою і всі ці роки ви нічого не робили, то сон буде пророчим. У середу сон говорить про ваше майбутнє, тому, якщо сценарій був позитивним, це означає, що ви робите правильно.
  • Сон з вівторка на середу теж багато може сказати про любовних відносинах. Якщо він веселий, і ви цілуєте коханої людини, все буде добре, але якщо ви бачили весілля, ви не скоро одружитеся. Може бути, у вас проблеми з партнером, постарайтеся зрозуміти і є взаємність між вами. Сон про кохання попереджає про проблеми з коханою людиною.

Так, до речі, якщо в цей день вам приснилося, що ви летите, то готуйтеся до значних змін у своєму житті. Ви отримаєте дуже важливу інформацію, яка може виявитися дуже важливою, в хорошому сенсі.

Сонник - тлумачення снів