Що означає бачити змію уві сні: тлумачення сну по сонникам

Змія – символ, який багато людей знаходять вкрай лякає. Відповідаючи на питання, до чого сняться змії, багато тлумачів стверджують, що сон цей віщує конфлікти, чвари, неприємні моменти в спілкуванні з близькими людьми. Але часом бачити уві сні змію – добрий знак. Спробуємо розібратися у всіх можливих значеннях цього сновидіння!

Фінанси та кар'єра

Якщо уві сні ви побачили змію, колеги замишляють щось то проти вас. Швидше за все, вони намагаються нашкодити вам, розпускаючи плітки за спиною. Постарайтеся поводитися обережніше: будь-яке ваше слово буде використано проти вас.

Якщо ви знаходите мертву змію і знімаєте з неї шкуру, вас чекає нагорода за ваші труди. Ви переможете конкурента в нелегкій боротьбі і будете насолоджуватися вашою перемогою.

Якщо наснилася змія білого кольору, вам треба чекати допомоги з боку колеги або партнера по бізнесу. Ні в якому разі не відмовляйтеся від підтримки і порад, вони обов'язково будуть для вас корисні.

Змія, знайдена в квартирі, може передвіщати крадіжку майна. Чим більше розміри змії, тим більша сума у ​​вас пропаде. Постарайтеся не пускати в будинок малознайомих людей і задумайтеся над тим, як зробити житло більш безпечним.

Бачити змій із золотою лускою – ознака сприятливий. Якщо змія не проявляє агресії по відношенню до вас, незабаром вас чекає прибуток. Швидше за все, це буде виграш в лотерею або в казино, тобто легкі гроші. Якщо змія намагається вас вжалити або женеться за вами, ви зіткнетеся з спокусою викрасти гроші або отримати їх незаконним шляхом. Пам'ятайте: ви ризикуєте бути покараним за ваше злочин. Тому ретельно зважте всі за і проти!

Двоголова змія може говорити про те, що ваш партнер по бізнесу може продати ваші комерційні секрети конкурентам. Придивіться уважніше до тих людей, яким ви довіряєте: серед них є зрадник!

Розчавлена ​​змія – добра ознака. Ви обійдете конкурентів і досягнете великих висот у своїй справі. Правда, домогтися цього вам вдасться лише шляхом досить жорстоких дій. Навчіться приймати рішення, не озираючись на чужі інтереси, і у вас не залишиться рівних!

Любов і відносини

До чого сняться змії заміжній жінці? Якщо змія заповзла в квартиру, значить, у вас є суперниця. Причому якщо ви бачите плазун, ви знайомі з жінкою, яка поклала око на вашого чоловіка. Якщо ж ви знаєте про змія, але не можете її знайти, чоловік завів інтригу з незнайомою вам жінкою.

Якщо наснилася змія червоного кольору, у вас є безліч недоброжелательніц, які розпускають плітки про ваше життя. Просто змиріться з тим, що багато хто заздрить вашому щастю, і не звертайте увагу на злі язики.

Приснилася маленька змійка? Людина, якого ви вважаєте іншому, незабаром зрадить вас. Причому його вчинок довго буде позначатися на вашій репутації.

Побачили отруйну змію, яка, однак, не робить спроб напасти? Той, в кого ви бачите ворога, незабаром стане вашим близьким людиною. Придивіться уважніше до людей, від яких намагаєтеся триматися подалі. Серед них є ті, хто близький вам по духу. Позбавтеся від упереджень, і ви знайдете відмінних друзів, які будуть з вами в найважчі життєві хвилини.

Двоголова змія може приснитися в тому випадку, якщо в вашому близькому оточенні є жінка, яка з вами поводиться, як найкраща подруга, а за вашою спиною розпускає плітки. Придивіться до тих, з ким часто спілкуєтеся: ваша інтуїція вкаже вам на зрадницю.

Якщо приснилися змії, які стрибають на вас з крони дерева і кусають, ймовірно, ваша кохана людина має схильність до вербальної агресії. Його слова боляче ранять вас, але ви не наважуєтеся дати відсіч.

До чого сниться помаранчева змія? У вас буде нетривалий, але яскравий роман, який залишить у вас тільки приємні спогади. До чого сниться коричнева змія? Ви познайомитеся з людиною, який буде проявляти серйозні наміри. Однак насправді він буде хотіти використовувати вас в корисливих цілях. Не піддавайтеся на обман і не вірте новим знайомим!

Здоров'я

Якщо в сновидінні вам стала змія із зеленою лускою, ви зумієте позбутися шкідливої ​​звички: ви кинете пити або попрощаєтеся з нікотиновою залежністю.

Сон, в якому фігурує велика змія, яка спокійно дивиться на вас або гріється на сонці, віщують швидке одужання від наявного недуги. Причому стосуватися це може як сновидіння, так і близького йому людини.

Побачити уві сні змію, яка вкусила в ногу – знак сприятливий. Сновидіння говорить про те, що людина проживе довге життя і не матиме серйозних проблем зі здоров'ям.

Тлумачення снів зі зміями, які жалять вас, може мати пряме відношення до стану здоров'я. Постарайтеся згадати, яким чином ви взаємодіяли зі змією. Якщо вона вкусила вас в груди, ймовірно, є проблеми з серцем. Якщо укус прийшовся в живіт, треба приділити увагу стану шлунково-кишкового тракту. Змія на шиї може свідчити про те, що у вас є хвороба дихальної системи, яка поки ніяк не проявляє себе.

Що кажуть про змій відомі сонники?

У різних сонниках змія може мати різні значення. Багато що залежить від деталей сновидіння, поведінки змії і безлічі інших аспектів.

Змія по сонником Міллера

В сонник Міллера сни зі зміями тлумачаться так :

 • дівчина бачить, що її жалить подохшая змія – сновидицей зрадить людина, яку вона вважає близьким другом;
 • сни, в яких в яку-небудь якість фігурують змії – ви зіткнетеся зі злом, проблемами, великими і дрібними неприємностями;
 • на вас звідкись падають змії – вас будуть мучити докори сумління. Ви згадайте вчинки, які вчинили колись, і захочете виправити свої помилки;
 • вбивство змій – ви підете на все заради ваших цілей. Вас можна назвати людиною, буквально здатним йти по головах;
 • ви обережно йдете між сплячими зміями, намагаючись не розбудити їх – ви ведете себе дуже обачно і боїтеся захворіти. Ваші зусилля принесуть результат, однак через ваших страхів ви постійно відчуваєте, що позбавляєте себе всіх радощів життя;
 • вас вкусила змія – ваша робота постраждає через підступи ворогів;
 • ви бачите, що змія обвивається навколо вас кільцями, а потім кусає – ви опинитеся беззбройні перед підступами ваших ворогів;
 • ваші волосся перетворюються в тонких змійок – ви схильні турбуватися через дрібниці і доводьте себе до нервового виснаження, будуючи припущення про те, як складеться ваше майбутнє;
 • одна змія кусає іншу – хтось образить вашого близького друга і ви захочете захистити його;
 • в сновидінні діти грають поруч зі зміями – вам доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб зрозуміти, хто є ваші іншому, а хто – ворогом;
 • дівчину уві сні заворожила змія – хтось образить сновидицей, але закон і близькі друзі будуть на її боці, завдяки чому кривдника спіткає заслужена кара.

Змія по дитячому сонником

Якщо змії сняться дитині, ймовірно, він відчуває, що оточений ворогами, недоброзичливцями, людьми, які налаштовані до нього негативно. Можливо, плазун символізує ровесників, з якими у дитини часто відбуваються конфлікти, або педагогів, які не вміють знаходити спільну мову з вихованцями.

Змія по сонником Фрейда

в сонник Фрейда змія виступає в якості фаллического символу. Тому сон зі зміями завжди позначає сексуальність сновидіння.

Побачена змія згортається кільцями? Ви часто мастурбируете і не маєте можливості втілити ваші еротичні фантазії в реальність.

Повзуча змія уособлює статевий акт. До чого сняться різнокольорові змії, яких ви з цікавістю розглядаєте? Ви любите експериментувати в ліжку і вмієте дивувати свого партнера.

Що означає поцілувати змію уві сні на думку Фрейда? Ви хотіли б частіше займатися оральним сексом, але з якихось причин не можете зізнатися в цьому ні собі, ні вашому партнерові. Подібне трактування застосовна до жінок. Для чоловіків же сон, в якому він цілує змію, як нескладно здогадатися, означає приховані гомосексуальні тенденції.

Отруйні змії уві сні – ознака того, що ви відчуваєте підсвідомий страх перед сексом і відмовляєте собі в реалізації ваших фантазій. Варто поспілкуватися з психолого і обговорити з ним, звідки взялися ці страхи.

Значення сну, в якому вам довелося гладити змію, цілком однозначно. Ви відчуваєте задоволення від мастурбації і не вважаєте за потрібне соромитися цього.

Змія по сонником Ванги

В сонник Ванги трактування снів зі зміями наступні:

 • плазун повзе поруч з вами – ви зіткнетеся з наслідками діяльності ваших ворогів, які давно будували для вас пастку;
 • до чого сниться отруйна змія? Ваш противник хитріший і розумніший вас. Шансів на перемогу у вас практично немає;
 • якщо уві сні довелося побачити неотруйну змію, що повзе поруч з вами, ви переможете всіх ворогів, використовуючи їх же пастки проти них самих;
 • змії уві сні згортаються в клубок – ви оточені недоброзичливцями, які готуються завдати удару в спину. Поводьтеся як можна обережніше, найближчим часом постарайтеся не приймати важливих рішень;
 • до чого сниться змія, яка раптово завдає хворобливий укус? Вас зрадить людина, від якого ви цього найменше очікуєте. Не можна виключати, що хтось насилає на вас порчу, намагаючись позбавити вас щастя і любові;
 • сон про змію, яка обертається кільцем навколо шиї знайомого вам людини – вкрай поганий знак. Ваш знайомий серйозно захворіє або загине, причому новина про це ви дізнаєтеся першим;
 • згідно сонником Ванги, якщо змія уві сні має величезні розміри, незабаром людство зіткнеться з серйозним випробуванням. Це може бути якась глобальна катастрофа з безліччю людських жертв;
 • що означає вбити уві сні змію? Ви відкриєте своє серце для віри в Бога і повністю змініть ваш світогляд.

Змія по сонником Лоффа

Лоффа вважав, що витлумачити символ змії уві сні непросто. Адже він має безліч значень в різних культурах. У кого-то змії символізують мудрість, десь вважаються уособленням зла і підступності. У православній культурі змії асоціюються з Сатаною.

До чого сниться добра змія, яку людина тримає в руках? Сновидець зумів приборкати свої страхи. Він керує собою і здатний приймати раціональні рішення.

Для жінки сни про змій, які вмовляють зробити щось заборонене, символізують приховані бажання, в яких сновидицей не наважується зізнатися навіть самій собі.

Якщо ви боїтеся плазунів, але вони часто є вам уві сні, швидше за все, наяву вас мучать численні тривоги. Ви постійно напружені і не вмієте розслаблятися. Можливо, вам варто звернутися до психолога, який призначить вам м'які седативні засоби.

Змія за Сімейним сонником

Якщо вам часто сняться змії, значить, світобудову попереджає вас про те, що ви зіткнетеся зі злом. Якщо плазун жалить вас уві сні, вас зрадить близький друг.

Хорошим знаком є ​​сон, в якому ви тримаєте змію в руках. Сновидіння говорить про те, що ви зумієте взяти своє життя під контроль і отримаєте перемогу над ворогами.

Якщо ви йдете повз змій, вас мучать численні страхи і тривоги. Причому багато хто з них є цілком обґрунтованими. Постарайтеся впорядкувати своє життя і не намагайтеся вирішити всі проблеми відразу.

Змія по езотеричного сонником

До чого сниться змія, що згорнулася кільцем? У вашому житті настає важливий період. Події будуть складатися в вашу користь. І тільки від вас залежить, чи зумієте ви скористатися випав шансом. Якщо змія розгортається, ви переживете низку небезпечних пригод.

Що означає напад змії? Сновидіння говорить про те, що вам буде дуже важливо не упустити важливий момент. Від вашого рішення буде залежати все ваше подальше життя.

Змія за східним сонником

Тлумачення снів про змій за східним сонником вельми однозначно. Плазуни позначають ваших ворогів.

Постарайтеся згадати, як вели себе змії. Якщо уві сні змія вжалила вас, вороги готові нанести відкритий удар. Якщо приснилися змії, які видають шипіння, але не намагаються вкусити, значить, ваші вороги лише розпускають плітки і прагнуть зашкодити вашій репутації. Розчавити плазун уві сні – вийти з сутички з недоброзичливцем переможцем.

Змія по сонником майя

До чого сниться ручна змія, яка сидить в акваріумі? Сновидіння не віщує нічого доброго. Ймовірно, у вас є близька людина, яка прикидається вашим другом, але насправді заздрить і прагне нашкодити.

Якщо змія знаходиться на волі, вам нічого не загрожує. Неприємності пройдуть стороною, найближчим часом у вашому житті настане спокійний період.

Змія по слов'янському сонником

Згідно слов'янському сонником, отруйна змія уві сні віщує зустріч з ворогом, конфлікт в родині. Іноді сновидіння є напередодні серйозної хвороби або отримання несприятливого звістки.

Змія по сонником Нострадамуса

Змії в сонник великого провидця позначали гріхопадіння, небажання служити Богу, хитрість і підступність.

Якщо людина бачить уві сні проповзала повз нього велику змію, він повинен боятися неприємностей, які відбудуться з ним в рік змії. У ці роки він може втратити здоров'я, притулку, матеріального достатку і навіть життя. Причому переживати неприємності доведеться в повній самоті: поруч не буде нікого, хто зміг би підтримати і протягнути руку допомоги.

Якщо людина бачить, як до нього підповзає отруйна змія, яка робить ніяких спроб напасти, значить, наближаються проблеми, до яких можна встигнути підготуватися. Прокинувшись, подумайте про те, що може статися в найближчому майбутньому, щоб перестрахуватися. Не приймайте важливих рішень, не робіть великих грошових вкладів, що не вирушайте в далекі подорожі.

Якщо змія жалить вас в сновидінні, ви спровокуєте серйозний скандал. Причому наслідки вашої поведінки будуть досить віддаленими. Ви ризикуєте зіпсувати не тільки свою репутацію, а й репутацію вашої родини.

Якщо плазун було вбито вами уві сні, ви переможете ваших ворогів, правда, ціною неймовірних зусиль.

Що робити, якщо приснилася змія?

Що робити, якщо ви часто почали бачити змій уві сні? Перш за все не варто панікувати. Психологи вважають, що в тлумаченні сновидінь перше місце треба віддавати того, які асоціації викликають побачені символи особисто у вас.

Подумайте, що позначає для вас приснився сюжет. Як він пов'язаний з тим, що відбувається у вашому житті? Як би ви описали змію, яку побачили? Була вона небезпечна? Нападала чи на вас? Чи намагалися ви знищити змію уві сні або ж вона не викликала у вас сильного занепокоєння і не сприймалася як щось негативне?

Як правило, змії в нашій культурі сприймаються як символ брехні, зради, підступності. Можливо, людини, який побачив уві сні змію, його підсвідомість попереджає про небезпеку. Спробуйте ідентифікувати змію як людину, яка є у вашому оточенні. Наприклад, сіра змія може уособлювати чоловіка або жінку, які мають сиве волосся або одягаються в одяг сірого кольору.

Аналізуючи сон, записуйте ваші думки, навіть ті, які здаються вам дивними і малозначними. Потім перечитайте записи і дозвольте своїм думкам самим вести вас в потрібному напрямку. Через деякий час ви обов'язково зрозумієте, з яких причин ви бачите уві сні змій і що віщує вам це сновидіння!

Висновок

До чого людина може побачити уві сні змію ? Різні сонники дають на це питання різні відповіді. Вірте тільки позитивним тлумаченням. І прислухайтеся до голосу вашої інтуїції. Тільки вона допоможе правильно витлумачити сон і отримати вірну підказку від вашої підсвідомості!

Сонник - тлумачення снів