До чого сняться какашки – сонник, прибирати дитячі какашки уві сні, котячий, собачий або мишачий кал уві сні

Не дуже приємні на вигляд фізіологічні відходи організму — какашки, як не дивно, сняться до прибутку і обіцяють побачив їх у сні людині в основному позитивні переживання наяву.

Какашки по соннику Міллера

Какашки є символ прибутку, тому побачити їх у своєму сні означає мати швидку прибуток. Якщо лайно виглядає зазвичай, то дохід очікується з боку роботи. А якщо випорожнення неприродно на вигляд, то прибуток буде звідти, звідки вона і не передбачається, наприклад, виграш у лотереї або вступ до несподіване спадок. Вступити у власне гівно — означає відчути розчарування від невеликого доходу.

Городникам і садівникам гівно, вірніше гній, може приснитися до хорошого врожаю. Якщо спящему на шляху дорогу постійно перегороджують купи гною, але він їх обходить, то урожай очікується хороший у всіх, у фермерів по сусідству теж. А якщо обійти купу не виходить і доводиться вступати в неї ногами, бруднити одяг, то урожай буде тільки на своєму сільськогосподарському ділянці.

Побачити в сні, як тварина испражнилось і втекло — до несподіваної знахідки.

Такий сон закликає уважно дивитися під ноги, так як знайдене зможе допомогти вирішити існуючі проблеми.

Прибирати гівно з туалету — до шахрайства по відношенню до Вас

Тлумачення сну про какашки в сонник Ванги

Сонник Ванги говорить про те, що сновидець какашок готовий прийняти важливу інформацію, правильно її витлумачити і застосувати собі на благо. Велика купа випорожнень пророкує вигідний внесок заощаджень.

Якщо приснилося, що ви прибирали гівно з туалету, найімовірніше, у вас виманять всі гроші. Якщо уві сні ви забруднилися в гівні, значить про вас і вашої сім’ї вже пліткують недоброзичливці і поширюють плітки. Але вони для вас — дрібниця, який не гідний жодної уваги.

Сон з какашками в ісламському соннику

Ісламський сонник повідомляє, що сон з фекаліями для приснившегося трактується як застереження. Все мало раніше для нього величезне значення втратить свою привабливість — матеріальні цінності, відносини з людьми, переконання.

А їсти уві сні власні екскременти (і таке теж може приснитися) — означає постійне повторення власних помилок.

Кому приснився сон?

Сон з какашками також можна витлумачити в залежності від статі, віку і положення сновидця.

Дівчині

Дівчині гівно сниться як твердження, що вона чудова господиня і ротова до того, щоб вийти заміж.

Вагітній

Вагітній жінці наснилося гівно передвіщає неприємності. Іноді – небажане материнство, неготовність до нього або роздратування з-за очікуваного появи на світ немовляти.

Жінки

Для жінок зі сну какашки віщують швидку вагітність або розкривають про внутрішнє бажання завагітніти.

Чоловікові

Для чоловіків побачене уві сні лайно говорить про нерастраченном природному прагненні про когось піклуватися.

Котячі какашки — до несподіваних подарунків

Тлумачення сну по подробиць

По тому, в якому вигляді, місці наснилися фекалії, кому вони належать, можна витлумачити значення сну.

Дитячі какашки

Побачений дитячий кал — це завжди провісник добрих подій. Якщо вони не викликали відрази уві сні, а, навпаки, були приємні на вид і навіть запах (він міг бути відсутнім або бути нейтральним), то цей сон підкреслює вашу самовдоволення в житті. Таке ж значення мають зі сну свіжі, ще не остиглі дитячі какахи.

А якщо їх поторкали або взяли голими руками, то це говорить про те, що у вас немає планів що-небудь міняти найближчим часом, так як ви занурені в безодню безтурботного щастя.

Прибирати собаче лайно уві сні

Варто приділити увагу не тільки людським какахам, але також і самим екскрементів тварин. Якщо ви побачили уві сні як прибираєте собаче лайно, то будуть вашими визнання серед своїх друзів і знайомих.

Котячі какашки

Вас чекають несподівані подарунки, можливо ви знайдете скарб або виявите схованку. Котячі екскременти, забрані у взутті, підвищують імовірність отримання несподіваних сюрпризів від долі.

Кінські яблука

Продукт життєдіяльності благородного тварини не викликає відрази до життя, так як він складається з перевареної рослинної їжі, тому і має таку гарну назву. А побачити його в сні означає бути багатим і передрікає розкішне життя. У середньовічні століття побачити кінський гній у сні були гідні тільки аристократи.

Коров’ячі коржі

Вони теж пророкують достаток і визнання, але серед простих людей.

Глисти в какашки

Глисти у кале уві сні інтерпретують заздрісників у життя. Такий сон говорить про те, що у приснившегося настільки все добре, що у нього є злі заздрісники, які своїм негативом можуть нашкодити.

Бачити мишачий послід уві сні

Послід мишей попереджає про побутовий невеликої втрати, наприклад, прийде в непридатність улюблена річ або щось розіб’ється посуду.

Наступити в какашку уві сні

Таким сном підсвідомість висловлює накопичилася внутрішній страх. А вступити у власний кал — це може приснитися перед подією, яке людина дуже боїться.

Білі какашки

Саме позитивне значення, напевно, у сну з білими какашками. Білі какахи пророкують про те, що смуга невезіння закінчується і на зміну їй наближаються найсвітліші та радісні події.

Какашки у відрі говорять про скупчилися емоціях всередині сновидця

Козячі какашки

Побачена уві сні какашки у вигляді козячих кульок обіцяють отримання дрібних грошей, але зате велику їх кількість. Також козячі какашки сняться до хорошого врожаю, визнання і особистого успіху.

Засохлі какашки

Якщо вони виглядають неохайно, але при цьому не викликають відрази, то таке наснилося лайно говорить про ваше невдоволення, більшою мірою, собою. Вам хочеться приділяти собі більше уваги, але поки на це немає можливості.

Какашки в горщику

Какашки в горщику, у відрі або унітазі кажуть тому, що наснилося про накопичених негативних емоціях у нього всередині, які шукають, але не можуть знайти вихід назовні. Підсвідомість говорить, що пора вже розрядитися і виплеснути негатив.

Якщо ви побачили такий сон, то разрядитесь щадним для оточуючих і себе способом, наприклад, вихлюпніть негативні емоції, подивившись фільм жахів або відвідавши парк екстремальних атракціонів.

Какашки в ліжку

Так, картинка не дуже зворушлива, але зате вона передрікає власнику сну матеріальне благополуччя найближчим часом.

Змивання какашок в унітаз

Просте звичне дію, побачене уві сні, означає, що у вашому житті очікується велике вигідне придбання.

Збирати екскременти в сумку або мішок

Збирання екскрементів у сні проводиться паралель із збиранням корисного життєвого досвіду або капіталу наяву. А ще зібрані какахи пророкують швидку прибуток у вигляді отримання власних грошей.

Не варто ділитися з оточуючими (колегами на роботі, подругами) снами, в яких ви бачили різного виду фекалії. Вони асоціюються у більшості людей з не дуже приємними емоціями, які можуть бути автоматично перенесені на вас.

Висновок

В цілому, така неприємна річ, як гівно в сні, обіцяє тільки позитивні події та емоції в реальному житті. Єдине, на що варто звернути увагу, це на сюжет і тривалість побаченого уві сні. Якщо фекалії здалися швидкоплинно, значить, прибули очікувати не варто, а якщо сон був яскравим і незабутнім, то слід надати йому значення і трактувати. виходячи з вищеописаних значень.

Сонник - тлумачення снів