До чого сниться землетрус сонник, тлумачення сну про руйнування будинку з-за землетрусу у сні

В основному сонники кажуть, що подібне бачення пророкує небезпека. Це може бути серйозне потрясіння в сім’ї, хвороба близької або інші неприємності. Якщо катаклізм призвів до руйнувань — можливо, у житті не все добре у стосунках з чоловіком або дружиною. Але можливо, що труднощі, які доведеться подолати, принесуть новий виток у розвитку людини — якщо дивитися на сон в позитивному ключі і з розкритими руками прийнявши зміни.

Землетрус в соннику Міллера

У соннику Міллера трактування про це природне явище відрізняється від багатьох інших. Будь-яке потрясіння, катаклізм, який приснився людині, розглядається як підштовхування сновидця до серйозних змін в житті.

У соннику кажуть, що якщо людина не прислухається до бачення – неминуче трапиться нещастя, а сам сновидець буде довго шкодувати про втрачені можливості.

  1. Якщо в баченні землетрус не надто небезпечне, просто тряска, від якої не страждають будинки, люди або тварини — очікуються сумні вісті, але вони будуть зі сторони, тобто безпосередньо на життя людини і його сім’ї не вплинуть. Новини можуть бути з роботи, родичів чи давно забутих друзів.
  2. Якщо катастрофа несе жертви, а сновидець ніяк не може допомогти навіть одному — двом постраждалим (ефект пов’язаних рук) – можливо, і в реальному житті він не зможе або не захоче) допомогти близькій людині в його проблемах.
  3. Якщо під завалами сновидець побачив людину і врятував його — ймовірно, у реальних відносинах варто дати другий шанс партнерові або другу.
  4. Якщо їй насниться тощо — потрібно побоюватися пліток і зрад. Швидше за все, дівчина сумнівається в обраному супутнику життя.
  5. Якщо матері присниться, що з-під завалів вона рятує свого малюка – потрібно перевірити здоров’я дитини і в найближчі дні бути дуже обережною. Можливо, сина або дочку спіткає важка хвороба, і допомогу потрібно буде надавати терміново.

Важливо! Якщо хлопець побачить сон, в якому він рятує від страшного катаклізму всю сім’ю — потрібно готуватися до сварок і суперечок. Але приймати рішення в будь-якому випадку доведеться самому чоловікові.

Часто землетрус у сні відображає внутрішні страхи сновидця

Тлумачення сну про землетрусу в сонник Ванги

Тремтіння землі, як і будь-який інший серйозний катаклізм, сонник Ванги відображає внутрішні страхи людини перед:

  • бідністю;
  • нестачею їжі і води;
  • серйозними хворобами;
  • сварки в сім’ї;
  • потрясіннями від смерті близьких.

Шляхом сну доля намагається підготувати сновидця до майбутніх випробувань, щоб вони не стали для нього несподіваним шоком.

Сон із землетрусом в ісламському соннику

Землетрус тут символізує страх. За трактуванням, ті, хто побачить серйозний катаклізм уві сні, зазнають випробування і перетерпят численні нещастя найближчим часом.

Це може означати серйозні неприємності на роботі, звільнення, смерть близького, важку хворобу.

У будь-якому випадку — трактування сну негативна, і треба морально підготуватися до можливих труднощів у реальному житті.

Кому приснився сон?

Незаміжньою дівчині

Багато сонники кажуть, що якщо землетрус приснилося молодій дівчині — їй варто бути уважнішими з молодою людиною, так як є ймовірність небажаної вагітності.

Якщо дівчина виразно відчувала, що йде з-під ніг землю – їй доведеться зробити серйозний вибір між коханим хлопцем і кимось, кого вона любить не менше — батьками, бабусею, подругою.

Важливо! Емоції при катаклізм уві сні відображають реальні емоції, які відчуває в житті сновидица. Страх, розгубленість і безпорадність або впевненість і сила — те, що супроводжуватиме найближчим часом.

Чоловіку такий сон передвіщає серйозні позитивні зміни

Вагітній

Якщо вагітній жінці приснилося землетрус — це віщує початок пологів, навіть якщо дитині ще зарано з’являтися на світ.

Але молодій мамі не варто хвилюватися – новонароджений, навіть недоношена, народиться здоровим.

Заміжній Жінці

Якщо подібне сновидіння побачить заміжня жінка — є велика ймовірність, що хтось із близьких захворіє. Найімовірніше, це буде дитина, але може бути і родич, який живе далеко, але дуже дорогий — дядько чи тітка, хрещений, бабуся.

Чоловікові

Для чоловіків у віці цей сон швидше несе позитивний заряд. Він символізує початок духовного чи фізичного розвитку особистості. Можливо, поштовхом до змін послужить серйозне потрясіння, але воно принесе великі і позитивні зміни.

Тлумачення сну по подробиць

Будинок зруйнувався від землетрусу

Якщо людина бачить, що уві сні від поштовхів будинки валяться, як картонні, а в стінах з’являються тріщини — такі ж тріщини, швидше за все, є у взаєминах з рідними людьми, партнером або дітьми.

Будинок у сні — уособлює відносини з рідними, і якщо уві сні він руйнується, то варто над ними попрацювати

Бути в домі під час землетрусу

Якщо сновидець при катастрофі знаходився в своєму будинку, і він зруйнувався або в принципі не створював почуття захисту — треба задуматися, чи все добре у стосунках з тими, з ким людина будує спільний побут.

Землетрус без руйнувань

Бачення, в якому при трясці землі немає ніяких реальних руйнувань і загибелі людей, говорить про тимчасову природі реальних труднощів — швидше за все, вирішити їх вдасться дуже швидко.

Ховатися від землетрусу в підвалі

Якщо людина намагається врятуватися від катаклізму в підвалі або підполі — швидше за все, і життя від ховається від проблем, а не вирішує їх.

Важливо! Але якщо при цьому уві сні все валиться, а будинок, де ховається сновидець, лишається стояти — щастя близько, і його не зможуть затьмарити підступи недоброзичливців.

Висновки

Землетруси, як і багато інші катаклізми уві сні, символізують зміни. Якщо людина їх боїться – вони будуть негативними. Якщо ж з відкритими руками прийняти нові можливості — вони принесуть і мир, і щастя, і добробут у дім.

Сонник - тлумачення снів