До чого сниться гора – сонник, тлумачення сну про гори підніматися, спускати бігти по горах уві сні або їхати на машині в горах

Гора — не зовсім однозначний символ уві сні і розгадати його не так-то просто на перший погляд. Сон може стати передвісником як хороших, так і поганих подій у житті людини. Все залежить від конкретної ситуації, в якій постає вершина перед сновидцем. Покопатися в пам’яті і відтворіть всі подробиці сну. Говорячи загальними словами, прийнято вважати, що гора — це символ шляху і перешкод у житті людини. Але в різних культурах і сонники образ трактують по-своєму.

Гора по соннику Міллера

 • Вершини далеко означають, що в реальності Ви ставите перед собою недосяжні цілі. Але якщо докласти більше зусиль, то досягти бажаного вийде в короткі терміни.
 • Підйом на гору символізує подолання труднощів, які чекають сновидінню. Результат їх подолання залежить тільки від Ваших зусиль.
 • Якщо Ви не змогли дістатися до вершини, то наяву при досягненні своїх цілей Вам завадять непередбачені обставини. Але не варто засмучуватися, адже піднятися на «гору» можна ще не один раз.

 

 

підйом на гору — подолання труднощів

 • Втома від підйому знаменує швидке розчарування в комусь, або ж стомленість від шляху, який Ви обрали.
 • Молодій дівчині сон, в якому вона проходить повз гори разом з двоюрідним і рідним братом обіцяє позитивний поворот у житті. Але також не будьте наївні і не підпускайте до себе близько друзів, так як такий сон також символ зради.
 • Якщо підйом на пагорб проходить серед красивих ландшафтів зеленою стежкою, то це пророкує багатство.
 • Негаразди віщує нерівна стежка, по якій не вдається дістатися до піку. Така стежка відображає перешкоди, які заважають отримати довгоочікуваний результат.
 • Дістатися до самої небезпечної точки гір і раптово прокинутись віщує спящему, що рішення швидкої проблеми знайдеться легко і швидко.

Тлумачення сну про гори в сонник Ванги

 • Сновидіння, в якому бачить кожен крок здається дуже важким і вершина не поспішає наближатися знаменує, що насправді сновидінню успіх приходить тільки якщо прикласти великі зусилля. Запасіться терпінням і прямуєте по своєму шляху.
 • Якщо ж Вам легко дається підйом по крутих схилах — це віщує доленосний успіх, який запам’ятається на все життя.

легкий підйом в гору — успіх у справах

 • Впасти з піку символізує почуття провини, яке може стати нищівним для сплячого. Контролюйте свої тонкі емоційні стани.
 • Разрушающаяся під ногами гора обіцяє наближаються складності в житті. Життя приготувала Вам випробування, будьте готові до них.
 • Джерело, що б’є з-під гори знаменує неймовірні події, свідком яких Ви станете.
 • Якщо сновидець тягне на собі вантаж в гору — це символ безсилля, яке Ви переживаєте наяву від труднощів життя. Слід більше відпочивати.

Сон з горами в ісламському соннику

 • Ходити по вершині гори означає, що Ви досягнете нового положення в кар’єрі. Висота гори визначить, яким саме буде це положення.
 • Побачити гору означає великого царя з кам’яним серцем.
 • Сходження в гору або будь-яке інше піднесення — знак швидкого досягнення особистих цілей.
 • Падіння з гори віщує сновидінню гріх, хвороба або зміна цього положення. Поганий знак.

ходити в горах — досягнете поставлених цілей

 • Якщо гори трясуться, а потім заспокоюються, то жителів міста, де це сталося, чекають негаразди і біди.

Тлумачення сну по подробиць

Підніматися, підійматися в гори (альпінізм)

Таке сновидіння символізує, що Ви багато чого досягли у своїй професійній діяльності і наближаєтеся до здійснення наміченої мети. Але також важливий сам підйом — яким він був? Важкий або легкий? Це описує сам шлях досягнення мети.

Їхати в гору на машині

Якщо сновидець їхав в гору на машині, то йому слід чекати поліпшення матеріального становища. Швидкість їзди в цьому сні описує те, як швидко Ви прийдете до бажаного стану речей.

Бігти по горах

Біг — символ, який сповіщає про несподіваний успіх. Хороший знак для тих, хто зайнятий над масштабним проектом.

Красиві гори

Якщо сновидець милується красивими горами здалеку, то в реальному житті ясність розуму підводила його рідко. Також такий сон символізує Ваші мрії та прагнення. Добрий знак.

Кататися в горах на лижах

Сон, у якому катаєтеся на лижах в горах попереджає Вас про те, що в дійсності Ви зважитеся на участь в небезпечній справі і можливо це втягне сновидця в неприємності. Пам’ятайте, що авантюри завжди несуть за собою наслідки, за які потрібно відповідати.

Крутий спуск з гори

Крутий спуск з гори віщує погіршення справ сплячого і на шляху виникне безліч несподіваних неприємностей. Бачить таке сновидіння доведеться неабияк потрудитися, щоб досягти хоч якогось результату. Якщо Ви на бігу спускайтеся, то ніякі зусилля не допоможуть і Вас чекає нещастя.

Стояти на вершині гори

Якщо Ви опинилися на вершині — це знак того, що Ви вже досягли або ось-ось досягнете величезного успіху, який по-справжньому заслужили. Це відноситься як до матеріальних здобутків, так і духовних.

впали з гори — чекають нові починання

Падати з гори

Падати з гори — фатальний символ. Він знаменує собою те, що той, хто падає, втратить все те, що так довго і наполегливо досягав власною працею. Різко може погіршитися здоров’я і сплячий може навіть серйозно захворіти.

Їхати в гори на велосипеді

Добрий знак. Ви на вірному шляху і попереду гряде блискуче майбутнє. Якщо крутити педалі було складно, то це описує зусилля в процесі, але вони обов’язково будуть винагороджені.

Зелені гори

Зелені гори уві сні відображають вірно вибраний духовний шлях. Але враховуйте подробиці сну — подобалися Вам види або ж ні? Якщо відповідь негативна, то не варто сподіватися на добрий знак, так як таке відчуття передає Вашу повну невизначеність.

Висновки

Гори — це великий символ в усіх снах. Якщо він Вам з’явився, то скоріше всього в житті відбудеться щось доленосне. Такі сни сняться цілеспрямованим у всіх сферах людям. Згадайте головні деталі сну: відчуття від підйому або спуску, виду гір, погоди, Вашого місцезнаходження. Сонник підказує більш точне тлумачення, але тільки Ви здатні відчути справжнє значення сну. Не варто пропускати повз своєї уваги такий сон, він допоможе Вам визначити, на вірному шляху або ж варто обрати інші спсобы для досягнення своїх намірів.

Сонник - тлумачення снів