Відкривати і закривати двері ключем – значення сну по сонникам

Людина, уві сні побачив двері, незабаром може наткнутися на певні перешкоди. Виходячи з того, як закінчилося сновидіння, можна з допомогою сонника дізнатися, чи вдасться сновидінню подолати їх. Необхідно згадати всі деталі мрій, вони можуть значною мірою вплинути на його тлумачення.

Закривати двері на ключ у сні – до прекрасної можливості залишити проблеми і труднощі в минулому. А ще, побачене означає замкнутість сновидця, якщо приснилося, що замикали ви її зсередини. Визначити, до чого сниться замкова свердловина і бажання швидше відгородитися від оточуючих, допоможуть традиційні сонники.

Іноді сновидіння, в якому ви намагаєтесь відокремитися від оточуючих, означає глибоке розчарування у близьких людей, колег. Однак, частіше всього – це вміння забувати минулі образи, приниження.

Сонник Міллера

Для того щоб точно розібратися в значенні сну, необхідно запам’ятати всі деталі.

Наприклад, якщо ви не просто закрили двері, але ще і викинули всі ключі у воду, то вам необхідно приготуватися до важливого і відповідального кроку у вашому житті. Такий дію докорінно змінить ваш звичний лад життя і розвернеться на 180 градусів.

Якщо ж ви закрили двері і не змогли витягнути ключі, то вам необхідно розібратися в тяжких відносинах і, нарешті, розібратися у своїх почуттях.

Якщо ж ви закрили двері без будь-яких труднощів, то ви закінчите якийсь успішний проект, який принесе великий прибуток.

Сон для незаміжньої дівчини, в якому вона відкриває двері ключем, обіцяє швидке заміжжя. Але тут теж треба запам’ятати, якщо дівчина відкрила двері і увійшла людина, то це зайшов майбутній чоловік. Якщо ж дівчина залишилася в кімнаті одна, то той чоловік, який доглядає в справжньою життя, не той чоловік, з яким потрібно будувати майбутнє.

По соннику Міллера наснилося замкнуте приміщення, закрите наглухо дверима, символізує сновидінню його самотність. Необхідно розібратися в душевних терзаннях і відкритися оточуючим людям.

Якщо двері замкова свердловина проржавіла, то це означає у вашому житті присутні депресія і вам необхідно звернутися до фахівців, щоб вийти з цього глухого кута. Якщо такий сон побачили молоді люди, то це підказка, що їхні стосунки не мають подальшого розвитку і пора розбігтися по різних сторонах. Закінчуйте свої старі тяжкі відносини і занурюйтеся в нові пригоди.

Сонник Ванги

Сонник Ванги значення двері уві сні трактує, як доступну можливість для нових звершень. Дивлячись на стан двері, можна дізнатися ваше майбутнє, буде воно щасливим або навпаки принесе невдачі.

Зверніть на двері, яку ви відкриваєте або закриваєте уві сні. Якщо вона була пофарбована в різні кольори, з хитромудрими візерунками і декоративними елементами, то в недалекому майбутньому на вас чекають вдалі перспективи. Можливо, вам пощастить як у кар’єрі, так і в любовних справах.

Будь-сон, у якому приснилася двері, означає певні зміни в житті сновидца. У відкриті двері заходять щасливі моменти, а в закриті, на жаль, вхід для них важкувато.

Якщо сновидець відкриває двері з трудом, то це означає, що справжня робота його не влаштовує і він хоче змінити рід діяльності.

Якщо уві сні хочете відкрити двері, але у вас не виходить, то це означає, що роботу, яку ви виконуєте на даний момент, дійсно, не принесе великого прибутку. Однак, незабаром ви знайдете оптимальний варіант.

Якщо ж у сні ви відкрили двері і закрили за собою на ключ, то такий сон означає, що ви тікаєте від реальності і хочете побути на самоті. Таким чином ви намагаєтеся втекти від проблем, що склалися, але усамітнитися не вийде, вам завадить близька людина.

Ісламський сонник

Сон, у якому привиділася двері, мусульманський сонник трактує, як швидке вирішення існуючих проблем.

Відкриті двері також не виключають вигідний шлюб.

Зі сну двері в ісламському соннику означають хороший знак. У всіх розпочатих справах вам буде супроводжувати удача.

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

Якщо у своєму сні незаміжня дівчина відкриває двері ключем, то це означає, що скоро вона стане заміжньою жінкою.

Але якщо уві сні дівчина втратила ключ, то бути біді. Або шлюб не протримається тривалий час або репутація нареченої зіпсується, так як вона вчинить невиправданий вибір, її будуть довго засуджувати із-за цієї дії.

Жінки

Якщо у своєму сні жінка відкриває двері золотим ключем, то це означає, що зовсім скоро вона зустріне успішного і багатого людини. Ця людина не обов’язково стане супутником у житті або з ним зав’яжуться любовні відносини. Але свою лепту у її життя він внесе. Чи допоможе у виконанні давньої мрії, або завдяки йому у вас з’являться нові перспективні можливості.

Вагітній

Приснився двері майбутньої матусі, не передвіщає ніякої біди. Не варто акцентувати увагу на значенні такого сну, так як рівними рахунком він не означатиме нічого. Вашому здоров’ю та здоров’ю майбутнього малюка нічого не загрожує.

Чоловікові

Зі сну чоловікові відкриті двері означають великі перспективи і підвищення в посаді на роботі. Можливо, в недалекому майбутньому він отримає керівну посаду.

Хто відкривав двері ключем?

Знайомий чоловік

Сон в якому відкриває двері знайомий чоловік, означає, що він бажає вас в сексуальному плані. Ви є об’єктом його пристрасних бажань, і він всіма силами намагається домогтися вашого розташування.

Незнайомий чоловік

Якщо ж у сні у ваших дверях з’явився незнайомий чоловік, то це значить, що скоро для вас відкриється велика таємниця.

З цього дня ваше життя змінитися в кращу сторону і праці, які були докладені раніше, нарешті, допоможуть вам досягти певної мети.

Жінка

Жінка, яка відкриває двері у вашому сні, принесе вам знайомство з хорошою людиною. З цією людиною ви будете дружити багато років, а ваші відносини будуть чесні і прозорі.

А якщо жінка з’явилася у вже відкритих дверях, то це означає, що в швидкої поїздці вас зустрінуть з теплом і любов’ю.

Сновидець

Якщо ви бачите в своєму сні, як самі відкриваєте двері ключем, то це означає новий щасливий етап у житті. Зміни не змусять себе довго чекати і зовсім скоро ви відчуєте щастя, радість і приємне здивування.

Що за двері це була?

Власний будинок

У сновидінні, в якому ви відкриваєте або закриваєте двері у власному будинку, означає, що в найближчому майбутньому ви відчуєте себе щасливою людиною. Відкрити зачинені двері – зав’язати нові любовні стосунки, які будуть серйозними і тривалими.

Якщо двері відчинилися без особливих зусиль, то успіх у ваших справах не змусить себе довго чекати. Будь-яку розпочату справу призведе до прибуткового кінця.

А закрита двері, яка так і не піддалася відкриття, символізує ваші нереалізовані мрії.

Чужа квартира

Відкривати чужу двері своїм ключем, означає, що ваша присутність у житті інших людей надмірно багато. Вам варто трохи віддалитися від них, щоб не порушувати особисте простір.

Висновки

Сни запам’ятовуються, так схожі на реальність, завжди мають безліч деталей, які людина волею-неволею запам’ятовує. У сні, в якому людина намагається відкрити двері ключем, потрібно звернути увагу на те, з яких матеріалів вона зроблена і як виглядає.

Уві сні можна відмикати будь-які приміщення. І кожна з них наділена виключно особистим змістом. До чого сниться, наприклад, що ви намагаєтеся увійти в бібліотеку? Це місце сонник трактує як вмістилище знань, досвіду і роздумів. Зіпсовані ключі віщують розлуку, причиною якої стане смерть або ревнощі.

Сонник - тлумачення снів