До чого сняться тапочки – сонник, тлумачення сну про купівлю білих тапочок, шукати і одягати тапки уві сні

Наші сновидіння влаштовані таким чином, що самий безневинний предмет може говорити про найбільш серйозні речі, і тапки тут не виняток – вони часто передбачають далеку поїздку. Але тлумачення сонників неоднозначні, і найчастіше все залежить від контексту побаченого. У статті ми спробуємо розібратися, що в снах означає образ домашніх капців.

Тапочки по соннику Міллера

По соннику Міллера домашнє взуття може символізувати майбутні грошові труднощі у зв’язку з любовними невдачами. Сновидця будуть переслідувати часті скандали і з’ясування взаємин.

УВАГА! Якщо уві сні тапочки похвалив сторонній, то незабаром особисте життя їх господаря буде чекати громадський осуд за факти особистого життя, які випливуть на поверхню.

Міллер звертає особливу увагу на тих людей, які не пов’язані серйозними стосунками. Незамужнего сновидця може очікувати несподівана зустріч, яка обіцяє якусь романтичну зв’язок, але не варто радіти з цього приводу. Інтрижка так і залишиться інтрижки і навряд чи переросте в щось серйозне. Історія може закінчитися навіть серйозним скандалом, і спогад про нього ляже на серце тяжким вантажем.

Старі капці – до печалям

Тлумачення сну про тапки в сонник Ванги

Баба Ванга говорила, що бачити тапочки уві сні обіцяє невдачі на любовному фронті. Можливо, той з ким у сновидця склалися теплі стосунки зовсім не той за кого себе видає – варто уважніше придивитися до нього і не вірити кожному його слову.

ВАЖЛИВО! Якщо в сновидінні миготіли старі, поношені тапки, то в реальності любовні відносини піддадуться серйозному випробуванню.

Тапочок в ісламському соннику

Взуття в ісламському соннику – це символ слуги і майна. Якщо сновидець бачить старі капці, то його очікує печаль; нові – радість, але йому слід готуватися до гіршого, якщо він бачить нове, ніж старе.

Кому приснився тапок?

Особистість сновидця дуже важлива у таких сновидіннях. Жінкам і чоловікам побачити домашнє взуття в сні може обіцяти кардинально різні речі.

Незаміжньою дівчині

Тапочки в сновидінні кажуть, що незаміжня дівчина незабаром зможе познайомитися з людиною, якого вона чекала все життя. Є одне «але»: для того, щоб утримати його і розраховувати на щастя, доведеться повністю змінити свої звички і життєвий уклад.

Досить часто тапочки сняться до поповнення в сімействі

Вагітній

Для вагітної жінки побачити в сні тапочки – це попередження, що тієї слід відмовитися від частого відвідування галасливих вечорів та спілкування з незнайомими людьми. Зберегти себе від всякого роду контактів з підозрілими особами – це зараз найголовніше. Хтось бажає зла і їй, і її майбутній дитині.

Заміжній Жінці

Якщо заміжня жінка побачить у сні тапки, то їй слід знати, що її вітряний характер в майбутньому послужить їй погану службу. Інтрижка на стороні з дивним людиною обов’язково закінчиться нічим, або ж принесе такі плоди, які їй доведеться їсти все життя.

Якщо вона не може завагітніти довгий час, то домашнє взуття в нічних мареннях обов’язково сниться до поповнення в сімействі. Треба тільки трохи почекати, і скоро її живіт обов’язково округлиться.

ВАЖЛИВО! Особливо щасливим символом для молодих заміжніх жінок – це побачити сновидіння з дитячими тапочками. Це практично гарантує появу дітей.

Чоловікові

Якщо уві сні чоловік бачить тапочки, то йому варто очікувати поліпшення своїх кілька поутихших любовних відносин. Всі скандали скоро забудуться, а рани зростуться.

Якими були капці у вашому сні?

Дуже важливою ознакою є і колір тапочок, їх різновид. Сновидінню потрібно гарненько пригадати, як вони виглядали у його сні.

Червоні

Червоні тапочки – це символ любові. У сексуальному житті настане новий етап, сповнений пристрасті, яскравих переживань, почуттів і любовних перемог. Особливо важливо бачити їх людям, які знаходиться у відносинах або одружені.

Білі

Білі тапочки – символ неоднозначний. Вони можуть передбачати дуже різні події. Самий поганий знак – це білі тапки з задником. Людини незабаром чекає важка хвороба або навіть смерть близького родича. Взуття без задника навпаки символізує свободу від турбот і довгоочікувану можливість побути одному.

Рожеві

Рожеві тапочки присняться людині, який більше всього в житті мріє про спокій і самоту, і доля скоро надасть йому цінну можливість втекти від надокучливих колег, метушливих родичів, обов’язків і турбот, щоб посвітити якийсь час тільки собі одному.

Жіночі

Жіночі акуратні тапочки пророкують швидке подорож, якого довго чекали, але його результат буде вкрай спірним, якщо не сказати марним.

Чоловічі

Якщо жінка уві сні бачить, як вона одягає чоловічі тапочки, то їй варто задуматися про своє майбутнє. Далі такий образ життя, який вона веде, продовжуватися не може, і якщо сновидица хоче любові і затишку, то створити все це можна поруч з сильним і рішучим чоловіком.

Блакитні

Блакитні тапки повідомляють про те, що сновидець в даний момент знаходиться на піку своїх інтелектуальних і творчих можливостей, і незабаром йому випаде шанс проявити їх належним чином. Людині залишається тільки бути уважним і не упустити потрібний момент. Якщо він постарається, то він доб’ється всього, що йому завгодно.

Гумові тапки

Тапочки з гуми – це прекрасний знак, який говорить про сновидце, як про непорочне людині з чистою репутацією. Такого по плечу будь-яку справу, а люди намагаються налагодити з ним добрі відносини. Навіть, якщо це думка похитнеться підступами ворогів, то не варто переживати – незабаром ситуація прийде в норму.

Надягати тапочки у сні — до великих проблем на роботі

Тлумачення сну по подробиць

В кожному сновидінні дуже важливий контекст того, що відбувається. Перш ніж зазирати в сонники, непогано б пригадати, що саме відбувалося з тапочками. Сенс може бути найнесподіванішим.

УВАГА! Перед сном завжди варто покласти в узголів’я блокнот і ручку. По пробудженні обов’язково згадати сон у всіх подробицях і швидко його записати, поки спогади про нього ще свіжі.

Надягати домашні тапочки

Надягати домашні тапочки – не самий хороший знак, що означає зміни до гіршого. Після такого сновидіння сновидця можуть знизити по службі, позбавити премії або зовсім звільнити з роботи за якийсь проступок або несерйозне ставлення до роботи.

ВАЖЛИВО! Бізнесменам слід бути особливо обережними, так як він ризикує опинитися в борговій ямі.

Якщо людина одягає чужі капці, то незабаром йому доведеться приміряти чужу роль. Йому, напевно, буде вкрай незатишно впоратися зі своїми новими обов’язками. Сон говорить, щоб сновидець не претил своїй натурі і для свого ж блага відмовився від усього, що викликає сильний дискомфорт.

Купувати нові тапки

Купівля нових тапочок може підказати, що незабаром фінансові проблеми сновидця вирішаться: хтось з родичів або знайомих хоче допомогти йому розібратися з труднощами.

Втратити тапок і шукати його по дому

Втрата тапочок говорить про можливе ускладнення в особистих відносинах, яка може призвести не до самим райдужним наслідків. Якщо втрачений тільки один тапок, то сновидінню слід бути обачнішими з тим, що він говорить або робить у спробах виправити свої помилки – гострий язик може послужити йому погану службу.

Шукати втрачений тапочок по всьому будинку – сновидець спробує різко змінити себе і зробити те, на що він раніше і не смів зважитися. Краще це робити поступово, не стрибаючи з головою в кар’єр, інакше по недосвідченості не дивно і наламати дров у відносинах з друзями і близькими.

Подарували тапки уві сні

Якщо тапочки сновидець отримав у подарунок, то в реальності на нього зверне увагу людина, яка не проти закрутити з ним роман. Ніхто не може диктувати, що робити закоханим, але варто пам’ятати, що такий зв’язок може вийти боком для замужнего людини, і історія, швидше за все, закінчиться дуже важкою суперечкою.

Міряти тапки в магазині

Вибирати тапочки в магазині і приміряти все новий і новий – це знак того, що в реальності у сновидця залишилося безліч невирішених внутрішніх протиріч. Незабаром сама життя поставить його перед вибором, що йому миліше: тепле домашнє спокій або можливість робити кар’єру і битися за матеріальне благополуччя.

УВАГА! Якщо тапочок виявився замалим, то в житті настають зміни, які позбавлять сновидця жаданого тепла і затишку. Можливо, це знак небажаного переїзду і звикнути до нового місця проживання буде вкрай непросто.

Бачити тапки на чужих ногах

Якщо в нічному видінні в тапках перебував чужа людина, то в реальності сновидець може зіткнутися з новою для себе людиною, яка може принести в його життя, як нові емоції, так і несподівані проблеми. Такий сон – попередження, що від нових знайомих потрібно чекати всякого.

Висновки

Сни можуть багато розповісти про людину, але найбільше йому слід самому придивлятися до знаків, які йому подають понад. Кожна деталь бачення просто кричить про можливі проблеми, яких ще можна уникнути – потрібно тільки вміти уважно слухати.

Сонник - тлумачення снів